x

Numaralı Formlar

World Taksit

Garanti Ofis Kırtasiye İletişim

2015 Ajandalar
Kurumsal Üyelik
Numaralı Kağıtlar

Erikli Su 0,5 Lt Pet Şişe (12 li Koli)

Erikli Su 0,5 Lt Pet Şişe (12 li Koli)
Ürün Fiyatı: 4,90 TL + KDV
KDV Dahil:5,29 TL
Havale İle:5,13 TL (% 3 İndirimli)
Toplam Tutar:5,29 TL
12.5
Koli
Teslimat Bilgisi:İstanbul dışına satış ve gönderimi bulunmamaktadır.

  • Doğal Kaynak Suyu
  • Serin, temiz, kuru ve kokusuz bir ortamda, güneşten koruyarak saklayınız.
  • Ozonla zenginleştirilmiş hava yöntemi kullanılmıştır.
  • Ph değeri 7,90 dur.

Erikli Doğal Kaynak Suyu ürünlerinde kullanılan preform, kapak, damacana ve pet şişe, tüm ambalaj malzemeleri, kullanılmadan önce fiziksel, kimyasal, duyusal ve mikrobiyolojik testlerden geçirilmekte, Kalite Güvence Bölümü onayı ile üretimlerimizde kullanıma alınmaktadır.


Erikli Su ve Meşrubat San. Ve Tic. A.Ş, tüm fabrikalarında ISO 22000:2005, ISO 9001:2000, TS 266, ISO OHSAS 18000, ISO 14001 kalite sistemlerini uygulamaktadır.

Sağlığınız için vazgeçilmez olan ve Erikli' ye benzersiz lezzet katan mineraller, Uludağ'ın binlerce yıl önce oluşmuş jeolojik katmanlarında suyunuza ekleniyor. Erikli' nin eşsiz tadını ve yumuşak içimini deneyen herkes, yıllardır sofralarında bu lezzetin keyfini sürüyor.


Erikli, doğal sağlık garantisi 

Uludağ'ın 2300 metre yükseklikte bulunan kaynağından alınarak, tam otomatik makinelerde el değmeden şişelenen Erikli, ailenize en saf ve en doğal sağlık garantisini sunuyor. Dolumun her aşamasında özenle yapılan analizlerle hijyenik açıdan tam güvenli olarak tüketicilerine sunuluyor.


Erikli, Türkiye'nin en beğenilen su şirketi 

Aylık ekonomi dergisi Capital' in gerçekleştirdiği araştırma sonuçlarına göre Erikli, 2001 yılından bu yana 9 yıldır üst üste ulusal su sektörünün en beğenilen şirketi seçiliyor.


Erikli, Türkiye Müşteri Memnuniyeti Şampiyonu 

Erikli, Kalder tarafından organize edilen,Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi' ölçüm sonuçlarına göre sadece su sektöründe değil, tüm sektörler dikkate alındığında müşteri memnuniyeti şampiyonluğunu son üç yıldır elinde bulunduruyor.


Erikli, ulusal su sektörünün lider markası 

Erikli, su sektöründe sahip olduğu 45 yıllık deneyimini, koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesiyle pekiştirerek tüketicileriyle paylaşıyor. Belki de bu yüzden hergün 3 milyon kişi Erikli ambalajlı ürünler tüketiyor.

Leitz Saklama Kutuları

SSL
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.