Edding 66 Mavi Likit Mürekkepli Fosforlu Kalem (5 li Paket)

Edding
30,87 TL + KDV
36,43 TL KDV Dahil
En geç 22.02.2019 günü kargoda.
100 TL ve Üzeri Kargo Bedava
Aynı Gün Kargo
100 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
50 TL ve Üzeri Peşin Fiyatına Taksit
Kapıda Ödeme Kolaylığı
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • 0 Yorumlar
 • Edding Likit Mürekkepli Fosforlu Kalem (Edding 66)

  Başarılı olmak isteyenler ayrıntılarda kaybolmayaı sevmezler. Bu sebeple profesyonel ve planlı çalışan birçok insan EDDİNG'in uzun ömürlü ve güvenilir ürünlerine güveniyor. Siz de deneyin. EDDİNG'in kalitesine tanık olanlar artık ona güveniyor. Çok amaçlı Edding 66 özellikle eğitim ve sunum alanlarının vazgeçilmez fosforlu kalemidir. Özellikle parlak renkli işaretlemeye, notlarınızın ve metin bölümlerinizin vurgulanması için idealdir. 

  • Kesik uçlu fosforlu kalem.
  • 1 - 4 mm çizgi kalınlığı, parlak renkli su bazlı mürekkep,
  • Mürekkepleri sağlığa zararlı ve bağımlılık yapıcı madde içermez.

  edding-66
  edding-66 edding-66  EDDİNG;  1991 yılından bu yana Alman Çevre Yönetimi Derneği’nin [German Association of Environmental Management e.V. - B.A.U.M] üyesidir. Kurucularından biri olan Volker D. Ledermann 1995 yılında B.A.U.M. çevre ödülüne layık görülmüştür. Bu ödül, çevre yönetimi konusunda uzun vadeli azim ve örnek ticari özveri gösterenlere verilmektedir.

  EDDİNG, o zamandan bu yana birçok yarışmada takdir almış ve aynı zamanda B.A.U.M. derneğinden Alman Çevre Ödülü [German Environmental Prize], Enerji Ödülü [Energy Award] ve "Ofiste Sürdürülebilirlik" [“Sustainability in the Office”] gibi üst düzey ödüllere layık görülmüştür. Son yıllarda tasarım ve üretim faaliyetlerinin çevre üzerindeki olası etkilerini ele almanın ne kadar önemli olduğu iyice anlaşılmıştır. Bu bağlamda EDDİNG'in araştırma ve geliştirmede ilgilendiği en temel konulardan birisi yenilenebilir hammadde kullanımıdır.

  Güvenilirlik adına: DIN ISO 14001 standardına uygun çevre yönetimi

  EDDİNG; bu kavram ortaya çıkmadan çok önce çevre yönetimi konusunda aktif olmaya başlamıştır. Bir lider marka olarak çevresel sorumlulukların bilinciyle hareket etmektedir. Dünya çapında kabul görmüş çevre yönetimi standardına uygunluk sertifkasını 2008 yılında almıştır.

  edding-garantiofis-is-ortakligi-guvenlidir-resmi

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.