Erikli Su Pet Şişe 500 ml (12 li Koli)

ERİKLİ
8,80 TL + KDV
9,51 TL KDV Dahil
En geç 24.02.2019 günü kargoda.
100 TL ve Üzeri Kargo Bedava
100 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
50 TL ve Üzeri Peşin Fiyatına Taksit
Kapıda Ödeme Kolaylığı
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • 0 Yorumlar
 • Erikli 0,5 Lt - 12 li Koli Pet Şişe Su

  • Doğal Kaynak Suyu
  • Serin, temiz, kuru ve kokusuz bir ortamda, güneşten koruyarak saklayınız.
  • Ozonla zenginleştirilmiş hava yöntemi kullanılmıştır.
  • Ph değeri 7,90 dur.

  *Satışımız, ev dışı tüketime yönelik olup, İstanbul dışına satış ve gönderimi yapılmamaktadır.

  Erikli Doğal Kaynak Suyu ürünlerinde kullanılan preform, kapak, damacana ve pet şişe, tüm ambalaj malzemeleri, kullanılmadan önce fiziksel, kimyasal, duyusal ve mikrobiyolojik testlerden geçirilmekte, Kalite Güvence Bölümü onayı ile üretimlerimizde kullanıma alınmaktadır.


  Erikli Su ve Meşrubat San. Ve Tic. A.Ş, tüm fabrikalarında ISO 22000:2005, ISO 9001:2000, TS 266, ISO OHSAS 18000, ISO 14001 kalite sistemlerini uygulamaktadır.

  Sağlığınız için vazgeçilmez olan ve Erikli' ye benzersiz lezzet katan mineraller, Uludağ'ın binlerce yıl önce oluşmuş jeolojik katmanlarında suyunuza ekleniyor. Erikli' nin eşsiz tadını ve yumuşak içimini deneyen herkes, yıllardır sofralarında bu lezzetin keyfini sürüyor.


  Erikli, doğal sağlık garantisi 

  Uludağ'ın 2300 metre yükseklikte bulunan kaynağından alınarak, tam otomatik makinelerde el değmeden şişelenen Erikli, ailenize en saf ve en doğal sağlık garantisini sunuyor. Dolumun her aşamasında özenle yapılan analizlerle hijyenik açıdan tam güvenli olarak tüketicilerine sunuluyor.


  Erikli, Türkiye'nin en beğenilen su şirketi 

  Aylık ekonomi dergisi Capital' in gerçekleştirdiği araştırma sonuçlarına göre Erikli, 2001 yılından bu yana 9 yıldır üst üste ulusal su sektörünün en beğenilen şirketi seçiliyor.


  Erikli, Türkiye Müşteri Memnuniyeti Şampiyonu 

  Erikli, Kalder tarafından organize edilen,Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi' ölçüm sonuçlarına göre sadece su sektöründe değil, tüm sektörler dikkate alındığında müşteri memnuniyeti şampiyonluğunu son üç yıldır elinde bulunduruyor.


  Erikli, ulusal su sektörünün lider markası 

  Erikli, su sektöründe sahip olduğu 45 yıllık deneyimini, koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesiyle pekiştirerek tüketicileriyle paylaşıyor. Belki de bu yüzden hergün 3 milyon kişi Erikli ambalajlı ürünler tüketiyor.

  Teslimat Bilgisi
  :
  İstanbul dışına satış ve gönderimi bulunmamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.