x
Alışveriş Sepetim
HızlıKargo
Promosyon Kodu
Sipariş Toplamı :

veya Sepete git


Ofisinizde biriken evraklarınız için en akıllıca arşiv, depolama ve taşıma kutuları. Kurulumu kolay ve pratik olan arşiv kutuları sayesinde, hem vakit kazanırsınız hemde dökümanlarınız güvende olur. Rafa yerleştirmek için ideal ölçülere sahip olmasının yanında, toplantılar ve sunumlar için yüksek adetteki dokümanları taşımak için idealdir. 100% geri dönüştürülmüş oluklu kartondan üretilen Esselte Arşiv Kutuları ve 100% geri dönüştürülebilir Leitz Infinity Arşiv Kutuları FSC sertifikalıdır. Leitz WOW Arşiv Kutuları, Esselte Speedbox, Esselte Eco Box Esselte arşiv Kutuları, Mas Arşiv Kutuları, Plastik Arşiv Kutuları Garantiofis.com ile istanbul içi ücretsiz kargo, istanbul dışı ise hızlı kargo ve peşin fiyatına taksit avantajıyla satın alabilirsiniz.


Mas 8203 Arşivleme ve Taşıma Kutusu

Toplam 52 ürün görüntüleniyor.
1 2

Evraklarınızı  için ideal arşiv, depolama ve taşıma kutuları.

Kullanım klavuzuna gerek kalmayan, kurulumu kolay ve pratik olan arşiv kutuları sayesinde, hem vakit kazanırsınız hemde dökümanlarınız güvende olur. Rafa yerleştirmek için ideal ölçülere sahip olmasının yanında, toplantılar ve sunumlar için yüksek adetteki dokümanları taşımak için idealdir.
100% geri dönüştürülmüş oluklu kartondan üretilen Esselte Arşiv Kutuları ve 100% geri dönüştürülebilir Leitz Infinity Arşiv Kutuları FSC sertifikalıdır.

Kurulumu kolay olan Leitz WOW Arşiv Kutuları, Esselte Speedbox, Esselte Eco Box arşiv ve taşıma kutularını Garantiofis.com ile istanbul içi ücretsiz kargo, istanbul dışı ise aynı gün kargo avantajıyla satın alabilirsiniz.

Arşiv Kutuları, Arşiv Kutusu, Karton Arşiv Kutusu, Esselte Speedbox, Esselte Eco Box Esselte Arşiv Kutuları, Mas Arşiv Kutuları, Plastik Arşiv Kutular

Giriş Yap

Lütfen bir giriş yöntemi seçiniz

veya Hesabınız ile Giriş Yapın

Hesabınız yok mu ?
Hesap Oluşturun
Şifrenizi mi unuttunuz ?
Şifrenizi Yenileyin
yukari cik
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.