Müşteri Hizmetleri

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Hızlı ve kolay ulaşılabilir müşteri hizmetleri altyapımızla hem telefonla hemde e-mail destek hattımızla bizden destek alabilirsiniz.


ŞİRKET LOGO.jpg (1.94 MB)

Çalışma saatlerimiz: Pazartesi - Cuma: 09:00 -18:30 /Cumartesi: 09:00-16:00 arasındadır.   

telefon Faks email
Telefon
(212) 232 03 00
Faks
(212) 296 25 66

E-Posta
satis@garantiofis.com

  Banka Bilgilerimiz;
 
Garanti Bankası Logo                                          
Banka Adı GARANTİ BANKASI
Şube Adı Çağlayan (403)
Hesap Adı Garanti Ofis Malz. Paz.ve Tic.Ltd.Şti.
Hesap Numarası 6297693
Hesap Tipi Türk Lirası Hesabı
IBAN TR70 0006 2000 4030 0006 2976 93
 
 
Yapı Kredi Bankası Logo
Banka Adı YAPI KREDİ BANKASI
Şube Adı Çağlayan (212)
Hesap Adı Garanti Ofis Malz. Paz.ve Tic.Ltd.Şti.
Hesap Numarası 64631973
Hesap Tipi Türk Lirası Hesabı
IBAN TR27 0006 7010 0000 0064 6319 73
 
 
    
Banka Adı TÜRKİYE İŞ BANKASI
Şube Adı Çağlayan (1083)
Hesap Adı Garanti Ofis Malz. Paz.ve Tic.Ltd.Şti.
Hesap Numarası 413028
Hesap Tipi Türk Lirası Hesabı
IBAN TR11 0006 4000 0011 0830 4130 28
 
Alışverişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

KARGO ve TESLİMAT
 • Kargo Takip

  Siparişiniz kargoya verildiğinde tarafınıza bir e-posta yollanacaktır.Bu e-postada bildirilen fatura numarası ile anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının internet sitesi üzerinden siparişinizi sorgulayabilir, on-line olarak harita üzerinden siparişinizin takibini yapabilirsiniz. Farklı sorularınız için Müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

 • Kargo Ücretleri

  Kargo ücretleri, alışverişiniz sırasında ekranda online olarak hesaplanıp faturanıza eklenerek tahsil edilir. Böylece ürün kargo fiyatıyla birlikte hesaplandığından, teslim alırken ektsra ücret ödemenize gerek kalmaz.
  Ücretler sadece 
  ürünün ağırlık ve ebatlarına göre değişmektedir, mesafeye göre değişmez. Yurt içi gönderi fiyatları sabittir.

  İstanbul içi 500TL ve üzeri alışverişinizde kargo ücretsizdir. (Silivri, Adalar ve Çatalca bölgeleri teslimat bölgemizin dışındadır.)

 • Farklı Teslimat Adresi Girebilir miyim?

  Vermiş olduğunuz siparişleriniz için "Hesabım" bölümünde yer alan kişisel bilgilerim menüsünü takip ederek  teslimat bilgilerim alanına farklı teslimat adresleri tanımlayabilirsiniz.

 • Ürünüm bana gelirken yolda zarar görmüş, ne yapmalıyım?

  Ürününüz bir hasar gördüyse bunu kargo yetkilisi huzurunda beyan edip Hasarlı Kargo formu doldurmanız gerekmektedir. Bu işlemin gerçekleştirilmediği durumlarda garantiofis.com sorumluluk kabul etmez.

 • Teslimat Süresi

  Normal şartlar altında, İstanbul içindeki teslimatlar kargoya verildikten sonra 24-72 saat içinde; İstanbul dışı teslimatlar ise (kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 2-3 gün içinde yapılır.

  Eğer ürün tedarik sürecinde herhangi bir sorun yaşanırsa, müşteri hizmetleri temsilcilerimiz e-posta veya telefon yoluyla sizi bu durum hakkında bilgilendirir.

 • Adresime yakın kargo şirketi yok, siparişimi nasıl teslim alacağım?

  Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları (MNG Kargo - Yurtiçi Kargo - Aras Kargo) genelde Türkiye’nin her yerine ürün teslimi yapmaktadır. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi yoksa, orası “mobil bölge” kapsamında değerlendirilir ve haftanın belli günlerinde ürün teslimi yapılır. Sitemizde belirtilen ürün tedarik süreci ve kargo ücretleri il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl, ilçe merkezleri ve mobil bölgenin dışında kalan noktalara ürün teslimi yapılamaz; yapılsa da ekstra bir kargo ücreti talep edilir.

 • Teslimat Anında

  Müşterilerimiz siparişlerini teslim alırken bazı hususlara özellikle dikkat etmelidir. Dikkat edilmemesi halinde siparişinizin size layıkıyla ulaştırıldığı kabul edilir.

  Paket Kontrolü :
  Siparişiniz size ulaştığında fiziksel olarak zarar görüp görmediğini kontrol edin. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış paketleri mutlaka kargo yetilisi eşliğinde açarak kontrol edin. Beklenmedik bir durum oluştuysa paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak tarafımıza iade edilmesini sağlayın.


  Hasarsız Görünen Paketler:
  Bazı durumlarda paket dışarıdan bakıldığında zarar görmemiş olsa bile içindeki ürünler her hangi bir sebepten dolayı zarar görmüş olabilir. Kapınıza gelen siparişi  kargo yetkilisinin yanında açıp faturası ile karşılaştırarak, bir hata, eksiklik ve tahribat olup olmadığını kontrol ediniz. Almış olduğunuz üründe tahribat veya eksiklik olması koşulunda kargo görevlisinin yardımı ile tutacağınız tutanakta belirtip, ürünü kargo yetkilisine geri iade ediniz. Aksi halde ürünü eksiksiz aldığınız kabul edilip iade işlemi gerçekleştirilmez.

 • Kısmı teslimat nedir?

  Satış sonrası en önemli hedefimiz, siparişlerinizin ürün sayfalarımızda belirtilen ortalama tedarik süreci içinde kargoya teslim edilmesidir. Bazı ürünlerde bu süre, ürünün özelliğine ve tedarikçiye göre farklılık gösterebilir. Böyle bir durumda, ürün bilgilerinde gecikme süresi belirtilir. Tedarik süreci uzayan ürünler nedeniyle mağdur olmamanız için, stoklarımızda gönderime hazır olan ürünler bekletilmeden kargoya verilir. Bu uygulamaya “kısmi teslimat” denir. Kısmi teslimatta kargo ücretsizdir.

Ulaşım Haritası
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.