Sıralama seçin
Toplam 1590 ürün görüntüleniyor.

Kırtasiye ve Ofis Malzemeleri

Kırtasiye ve büro malzemeleri, ofis malzemeleri; Ofisiniz için işyeriniz için aradığınız tüm kırtasiye ürünleri tek çatı altında! Plastik büro klasörleri, proje ve evrak dosyaları, Askılı dosyalar, sıkıştırmalı dosyalar, sekreter tablaları, rengarenk tükenmez kalemler, çeşit çeşit versatil kalemler, masaüstü araç ve gereçleri, evrak rafları, makaslar, zımba makineleri, delgeçler, yapıştırıcılar, kalemlikler, İşletmenizin A'dan Z'ye tüm kırtasiye ürünlerini, en uygun fiyat, ücretsiz kargo ve kapıda ödeme  ayrıcalığıyla GarantiOfis.com'dan temin edebilirsiniz.

Kırtasiye sektörünün lider markaları olan, Leitz, Esselte, Rapid, Tarifold, Duracell, 3M, Scotch, Command, Post-it, Mas, Noki, Rotring, Parker, Dymo, Paper Mate, Comix, Faber-Castell, Edding, Stabilo, Pensan, Scrikss, Cross, Pritt, Bic, Bigpoint, Pensan gibi markaların yetkili satış ortağı olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Kurumsal veya toplu alım hakkında lütfen müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz. Kırtasiye alanında uzman satış ekibimiz size yardımcı olmaktan memnun olacaktır.
Bize Ulaşın; (212) 232 03 00 - satis@garantiofis.com

Dosyalama / Arşivleme Masaüstü Gereçleri Kalem / Yazı Gereçleri Ambalaj ve Paketleme

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.