x
Alışveriş Sepetim
HızlıKargo
Promosyon Kodu
Sipariş Toplamı :

veya Sepete git

Şeffaf Poşet Dosyalar, Föyler | Leitz, Esselte, Noki, Kraf, Bigpoint

Esselte 47205 Mavi Renkli Poşet Dosya (10 lu Paket)

%-4
indirim

Leitz 4791 Recycle Çevre Dostu Poşet Dosya (25 li Paket)

%-11
indirim

Esselte 47201 Sarı Renkli Poşet Dosya (10 lu Paket)

%-20
indirim

Leitz 4723 A3 Yatay Poşet Dosya (50 li Paket)

%18
indirim

Esselte 7893 Dosyalanabilir Kartvizit Poşeti (10 lu Paket)

%5
indirim
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.

Şeffaf Poşet Dosyalar (Föyler) Şeffaf poşet dosyalar ofis hayatının vazgeçilmesi haline gelmiştir. Ekonomik föy dosyalar tek kullanım için idealdir, sık kullanım için ise mikron kalitesi yüksek poşet dosyaları tercih etmenizi öneririz. Leitz poşet dosyaları ve Esselte poşet dosyaları uzun yıllar kullanabilirsiniz. Şeffaf poşet dosyaların yanı sıra, Esselte'nin renkli poşet dosyaları, L poşet dosya, Çıt Çıtlı, Kristal (Mavi kenarlı) körüklü, fermuarlı poşet dosyalar ve Leitz Bebop serisine ait olan renkli sunum için ideal olan dosyalanabilir poşet dosyaları tercih edebilirsiniz. Poşet dosya üreticilerinin liderleri olan olan Leitz, Esselte, Noki, gibi markaların bayisi olduğumuzu bilmenizi isteriz. Kurumsal veya toplu alım hakkında lütfen müşteri hizmetlerimizle irtibata geçebilirsiniz. Kırtasiye alanında uzman satış ekibimiz size yardımcı olmaktan memnun olacaktır.

şeffaf dosya çeşitleri, föy dosya, şeffaf dosya kabı, şeffaf dosya föy, 

Şeffaf poşet dosyalar ofis hayatının vazgeçilmesi haline gelmiştir. Ekonomik föy dosyalar tek kullanım için idealdir, sık kullanım için ise mikron kalitesi yüksek poşet dosyaları tercih etmenizi öneririz. Leitz poşet dosyaları ve Esselte poşet dosyaları uzun yıllar kullanabilirsiniz. Şeffaf poşet dosyaların yanı sıra, Esselte'nin renkli poşet dosyaları, L poşet dosya, Çıt Çıtlı, Kristal (Mavi kenarlı) körüklü, fermuarlı poşet dosyalar ve Leitz Bebop serisine ait olan renkli sunum için ideal olan dosyalanabilir poşet dosyaları tercih edebilirsiniz.

Poşet dosya üreticilerinin liderleri olan olan Leitz, Esselte, Noki, gibi markaların bayisi olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Giriş Yap

Lütfen bir giriş yöntemi seçiniz

veya Hesabınız ile Giriş Yapın

Hesabınız yok mu ?
Hesap Oluşturun
Şifrenizi mi unuttunuz ?
Şifrenizi Yenileyin
yukari cik
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.