x
Alışveriş Sepetim
HızlıKargo
Promosyon Kodu
Sipariş Toplamı :

veya Sepete git


Dosyalama ürünlerinin lider markaları olan Leitz, Esselte, Mas gibi markaların yetkili bayisi olduğumuzu da bilmenizi isteriz.

İşletmeniz, ofisiniz için lazım olan rengarenk plastik klasörler, halkalı klasörler, sunum dosyaları, telli dosyalar, poşet dosyalarayraçlar, sıkıştırmalı dosyalararşivleme kutuları, düzenleyici dosyalar ve doğa dostu ürünleri istanbul içi ücretsiz kargo, istanbul dışı ise aynı gün kargo avantajıyla, peşin fiyatına taksitle satın alabilirsiniz. 


Comix C3102 Mat Çift Taraflı A4 Dosya

Bigpoint BP102 Gri Dar Plastik Klasör

Esselte 9945 Mavi Ekonomik Dar Klasör

Leitz 1984 Alpha Gri Telli Askılı Dosya (5 li Paket)

%5
indirim
Leitz
YENİ ÜRÜN
Leitz
YENİ ÜRÜN

Leitz 1015 Mavi Dar Klasör

Leitz 6515 Delta Turuncu Telsiz Askılı Dosya

%5
indirim

Comix A725 Yatay Sekreter Dosyası

Leitz
YENİ ÜRÜN

Leitz 1113 Solid Lastikli Siyah Dar Klasör

Toplam 525 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 12 13 14

GarantiOfis.com'da ofisinizin tüm kırtasiye ihtiyaçlarını bulabilirsiniz

Dosyalama ve organizasyon ürünleri sayesinde döküman ve evrak benzeri kağıt yapılı ürünler dış etkenlerden zarar görmeden, istenilen düzen içerisinde rahatça uzun süreler boyunca saklanabilir ve korunabilir. garantiofis.com'da bulanan klasörler gerek marka olarak gerekse fiyat olarak size seçim hakkı sunar. Bu sayede size uygun olan markaya sahip plastik klasörü online olarak satın alabilirsiniz. Dosyalama ürünlerinin lider markaları olan LeitzEsselteMas gibi markaların yetkili bayisi olduğumuzu da bilmenizi isteriz.

İşletmenize lazım olan rengarenk plastik klasörlerhalkalı klasörlersunum dosyalarıtelli dosyalarpoşet dosyalarayraçlarsıkıştırmalı dosyalar,  arşivleme kutularıdüzenleyici dosyalar ve doğa dostu ürünleri istanbul içi ücretsiz kargo, istanbul dışı ise aynı gün kargo avantajıyla satın alabilirsiniz. 

Kurumsal veya toplu alım hakkında lütfen müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz.  Kırtasiye alanında uzman satış ekibimiz size yardımcı olmaktan memnun olacaktır. 

Bize Ulaşın; (212) 232 03 00 - satis@garantiofis.com  


Giriş Yap

Lütfen bir giriş yöntemi seçiniz

veya Hesabınız ile Giriş Yapın

Hesabınız yok mu ?
Hesap Oluşturun
Şifrenizi mi unuttunuz ?
Şifrenizi Yenileyin
yukari cik
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.