x
Alışveriş Sepetim
HızlıKargo
Promosyon Kodu
Sipariş Toplamı :

veya Sepete git


Belgeleri delmeden kullanmak istiyorsanız sıkıştırmalı dosyalar tam size göre. Sıkıştırmalı mekanizması sayesinde, evraklarınız güvende. A4 evraklara göre tasarlanan, kaliteli PP malzemeden üretilen sıkıştırmalı dosyalarda, en çok tercih edilen Esselte 5637'nin ön kapak şeffaf, klips ve arka kapağı ise renklidir. Leitz ColorClip Magic iki yüzüde, yüksek mikronlu olup klip mekanizması renklidir. Leitz Bebop sıkıştırmalı dosyalar ise tartışılmaz bir kaliteye sahiptir ve şık bir sunum için kesinlikle öneririz. 

Sıkıştırmalı dosya ürün grubunun lider markaları olan, Esselte ve Leitz'in yetkili bayisi olduğumuzu bilmenizi isteriz. 


Fujika L315 Sıkıştırmalı PP Dosya

Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Sıkıştırmalı Dosyalar

İşyerinizdeki evraklarınızı düzenlemenin ve arşivlemenin en kolay yolu Sıkıştırmalı Dosya kullanarak gerçekleşir. Sıkıştırmalı Dosya sayesinde, düzenli bir çalışma imkanına sahip olmanın yanında evraklarınızı korursunuz. Ülkemizde Sıkıştırmalı Dosya markaları olan, Comix,Bigpoint, Leitz ve Esselte gibi markaların yetkili bayisi olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Kurumsal veya toplu alım hakkında lütfen müşteri hizmetlerimizle irtibata geçebilirsiniz. Kırtasiye alanında uzman satış ekibimiz size yardımcı olmaktan memnun olacaktır.

Bize Ulaşın; (212) 232 03 00 - satis@garantiofis.com

üstten sıkıştırmalı dosya, yandan sıkıştırmalı dosya, sıkıştırmalı dosya fiyatı, klipsli dosya, sıkıştırmalı klasör


Giriş Yap

Lütfen bir giriş yöntemi seçiniz

veya Hesabınız ile Giriş Yapın

Hesabınız yok mu ?
Hesap Oluşturun
Şifrenizi mi unuttunuz ?
Şifrenizi Yenileyin
yukari cik
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.