Blog

Dymo Etiketler Dymo Makineler

18 Kasım 2021
Dymo Etiketler Dymo Makineler

Dymo Etiket Makineleri Farklı sektörler tarafından tercih edilen kullanımı çok kolay yüksek fayda sağlayan ekonomik bir üründür. Etiket makineleri işletmelerin

iş yükünü azaltmaya yönelik üretilmiş olup pek çok kurumsal firmanın profesyonel etiketleme yapmasına yardımcı olmaktadır. Dymo Etiket Makineleri oldukça

fonksiyoneldir ve Endüstriyel etiketlemede kurumsal firmaların ihtiyaç duyduğu özelliklere sahip, metin yazma ve biçimlendirmede cihazlarda mevcuttur. www.dymoetiketim.com

www.numaralia4.com | Numaralı A4 Kağıt

18 Kasım 2021
www.numaralia4.com | Numaralı A4 Kağıt

www.numaralia4.com dan A4 Numaralı Kağıt siparişlerinizi Sitemiz üzerinden kredi kartı, havale ile ödeme yapabilir ve kapıda ödeme seçeneği ile siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda www.numaralia4.com dan Muhasebe sezonuna özel tüm ürünlerinizi satınalabilirsiniz.

 

Sanatsal Hobi Kalemleri

26 Mayıs 2018
Sanatsal Hobi Kalemleri

Hobi ve sanat çalışmaları için iedal kalemler. Tasarım ile ilgilenen herkes için farklı çözümleri garantiofisi.com'da bulabilirsiniz. Pürüzsüz her yüzeyde kullanılmak üzere geliştirilmiş hobi-sanat kalemleri, ahşap, cam, metal, plastik, deri, kağıt, karton, polyester vb. yüzeyler için uygundur.  Silinmeyen ve suya dayanıklı yazı, hobi, tasarım ve dekorasyon için tam örtücü, hafif kokulu mürekkep içerir. Hem koyu renkli, hem de şeffaf yüzeylerde kusursuz sonuç elde etmenizi sağlar. Hızlı korur, hava koşullarına, ışığa ve silinmeye karşı dayanıklıdır.

Permanent Markör Kalemler

26 Mayıs 2018
Permanent Markör Kalemler

İşletmenizde ve üretim tesislerinde çeşitli yüzeylere yazabilmek için üretilmiş olan özel permanent markör kalemleri vardır. Bu permanent markör çeşitleri seramik, koli, tahta, cam  gibi yüzeylerde  sorunsuz ve yetkin bir biçimde yazı yazmayı sağlar. Özel mürekkebi sayesinde asla silinmeyen mürekkebi sayesinde tam örtücü özelliğe sahiptir.   Permanent markör kalemi çeşitleri garantiofis.com'dan hızlı ve güvenli bir alışveriş deneyimiyle satın alınabilir.

Tükenmez Kalemler

25 Mayıs 2018
Tükenmez Kalemler

Tükenmez kalem ya da kısaca tükenmez, içindeki borucuktaki özel ve koyu kıvamdaki mürekkebi, ucunda bulunan bilye sayesinde yüzeye aktaran modern bir yazım aracı. Genellikle ofislerde yaygın bir kullanıma sahiptir. En çok mavi, siyah ve kırmızı mürekkep renklerinde üretilmektedir. Aradığınız tüm tükenmez kalemler GarantiOfis.com'da. Tükenmez Kalem lider markaları olan olan, BIC, FABER-CASTELL, PENSAN, PENTEL, ROTRİNG, Uni-Ball Noki Tükenmez Kalem markalarının satış ortağı olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Uygun fiyata ofis malzemeleri

21 Mayıs 2018
Uygun fiyata ofis malzemeleri

Uygun fiyata ofis malzemeleri

                Ofis malzemeleri iş yaşamında vazgeçilmez ürünler olarak oldukça yardımcıdır. Masaların üzerinden başlayıp, dolaplara ve hatta ofisin her köşesinde ihtiyaca göre bu ürünler sıklıkla yer almaktadır. Dekorasyon konusunda da oldukça etkili olan bu ürünler sayesinde ofislerde farklı bir atmosfer yaratılabilmektedir. Çalışanların motive edecek renk ve tasarımlara sahip uygun fiyata ofis malzemeleri ile ofislerde bambaşka bir atmosfer yaratılabilmektedir. Bu da iş yaşamında daha verimli olunması konusunda oldukça etkilidir.

Çekmeceli Metal Askılı Dosya Dolapları

09 Kasım 2017
Çekmeceli Metal Askılı Dosya Dolapları

Çekmeceli Metal Askılı Dosya Dolapları

Askılı Dosya Dolapları, ofisinizdeki, iş yerinizde ki klasörlerin, belgelerin, evrakların temiz ve düzgün bir şekilde depolanmasını sağlamaktadır.

Kağıt Öğütücü, Evrak İmha Makineleri - Dahle, Fellowes, Sarff

31 Ekim 2017
Kağıt Öğütücü, Evrak İmha Makineleri - Dahle, Fellowes, Sarff

Her ofiste her gün kullandıkları birçok teknik araç vardır. Kağıt ve evrak öğütme işleri içinde evrak öğütücü kesinlikle şarttır.

 

Ucuz ofis malzemeleri

12 Ekim 2017
Ucuz ofis malzemeleri

Ortama zarafet katan tasarımları ile bulacağınız Leitz Style Serisi, Rengarenk Leitz WOW Serisi sayesinde kurumsal kimliğinizi yansıtacak ayrıntıları da yakalayabilir ve garantiofis.com'dan hızlıca satın alabilirsiniz.

2022 Ajanda Çeşitleri

04 Ekim 2017
2022 Ajanda Çeşitleri

Ajanda ne için kullanılır?

İşyerinde  ya da okulda yapacağınız şeyleri unutmamak için her zaman yanınızda taşıdığınız 2022 ajandalar birbirinden farklı renk seçenekleri ile GarantiOfis.com’da sizleri bekliyor.

1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.