x

Çekmeceli Metal Askılı Dosya Dolapları

Askılı Dosya Dolapları, ofisinizdeki, iş yerinizde ki klasörlerin, belgelerin, evrakların temiz ve düzgün bir şekilde depolanmasını sağlamaktadır.

Ortama zarafet katan tasarımları ile bulacağınız Leitz Style Serisi, Rengarenk Leitz WOW Serisi sayesinde kurumsal kimliğinizi yansıtacak ayrıntıları da yakalayabilir ve garantiofis.com'dan hızlıca satın alabilirsiniz.


Ajanda ne için kullanılır?

İşyerinde  ya da okulda yapacağınız şeyleri unutmamak için her zaman yanınızda taşıdığınız 2018 ajandalar birbirinden farklı renk seçenekleri ile GarantiOfis.com’da sizleri bekliyor.


Fotokopi Kâğıtlarının Kalitesi

Fotokopi kâğıtlarının kalitesi üretimde harcanan masrafın ve kullanılan ağaç kalitesine göre değişmektedir. Her ağacın kâğıdı birbiri ile aynı ölçüde kaliteli olmamaktadır. 


Belgeleriniz, dosyalarınız ve veri taşıyıcılarınız hassas bilgiler barındırır. Dolandırıcıların bilgilerinize erişmesi size, ailenize ve işinize zincirleme zarar verebilir. Sadece küçük bir hata yüzünden, yıllarca haklılığınızı kanıtlamaya çalışır ve sonu gelmez açıklamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Örneğin bu, dikkatsizce çöp kovasına atımlı eski bir banka ekstresi olabilir.

Ofis Dolapları


Ofis Dolabı Modelleri ve Çeşitleri

İhtiyaca göre birbirinden farklı modellere sahip olan ofis dolapları, pek çok işyerlerinde en çok kullanılan eşyalarının başında gelmektedir. Kartoteks dolapları, dosya dolapları, soyunma dolapları ve harita plan dolapları çeşitlerinden bazılarıdır.


Günümüzde yaygın olarak kullanılan tuvalet kağıdı, rulo havlu, dispenser peçete gibi ofis temizlik kağıt ürünleri hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmaya devam ediyor.

Unutmak Yok!


Yapışkanlı Not Kağıtları İle Neler Yapabilirsiniz?

Çok uzun yıllardan bu yana kullanılan not kağıtları  çalışma ortamlarının hala en önemli bir parçasıdır. Yapışkanlı not kağıtları ofisinizde ve evinizde programlarınızı ve notlarını düzenlemenize yardımcı olarak kullanabilirsiniz. Alışveriş listenizi hazırlarken buzdolabınızın üzerine eksiklerinizi yapıştırabilir, televizyon ve bilgisayarınızın üzerine unutmak istemediğiniz şeyleri not edebilirsiniz.


 

Hesap Makineleri

Hesap makineleri her türlü sayılar üzerinde aritmetik işlemler yapabilen elektronik bir cihazdır. Tarihinde ise dört işleme abaküs ile başlanmış olup zaman içerisinde sürekli geliştirilerek çeşitlere ayrılmıştır. En basit hesap makinesi toplama, çıkarma, çarpma ve bölme işlemlerini yaparken; daha karmaşık hesap makineleri ise köklü sayılar, üslü işlemler, trigonometrik fonksiyonları kolayca hesaplayabilir. Bazı hesap makineleri ise bu fonksiyonların tamamını tek başına halledebilir.


Günümüzde birçok insan zamanını masa başında geçirmektedir. Özellikle ofis çalışanları için bu durum kaçınılmazdır.

Giriş Yap

Lütfen bir giriş yöntemi seçiniz

veya Hesabınız ile Giriş Yapın

Hesabınız yok mu ?
Hesap Oluşturun
Şifrenizi mi unuttunuz ?
Şifrenizi Yenileyin
yukari cik
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.