Blog

Sanatsal Hobi Kalemleri

26 Mayıs 2018
Sanatsal Hobi Kalemleri

Hobi ve sanat çalışmaları için iedal kalemler. Tasarım ile ilgilenen herkes için farklı çözümleri garantiofisi.com'da bulabilirsiniz. Pürüzsüz her yüzeyde kullanılmak üzere geliştirilmiş hobi-sanat kalemleri, ahşap, cam, metal, plastik, deri, kağıt, karton, polyester vb. yüzeyler için uygundur.  Silinmeyen ve suya dayanıklı yazı, hobi, tasarım ve dekorasyon için tam örtücü, hafif kokulu mürekkep içerir. Hem koyu renkli, hem de şeffaf yüzeylerde kusursuz sonuç elde etmenizi sağlar. Hızlı korur, hava koşullarına, ışığa ve silinmeye karşı dayanıklıdır.

Permanent Markör Kalemler

26 Mayıs 2018
Permanent Markör Kalemler

İşletmenizde ve üretim tesislerinde çeşitli yüzeylere yazabilmek için üretilmiş olan özel permanent markör kalemleri vardır. Bu permanent markör çeşitleri seramik, koli, tahta, cam  gibi yüzeylerde  sorunsuz ve yetkin bir biçimde yazı yazmayı sağlar. Özel mürekkebi sayesinde asla silinmeyen mürekkebi sayesinde tam örtücü özelliğe sahiptir.   Permanent markör kalemi çeşitleri garantiofis.com'dan hızlı ve güvenli bir alışveriş deneyimiyle satın alınabilir.

Tükenmez Kalemler

25 Mayıs 2018
Tükenmez Kalemler

Tükenmez kalem ya da kısaca tükenmez, içindeki borucuktaki özel ve koyu kıvamdaki mürekkebi, ucunda bulunan bilye sayesinde yüzeye aktaran modern bir yazım aracı. Genellikle ofislerde yaygın bir kullanıma sahiptir. En çok mavi, siyah ve kırmızı mürekkep renklerinde üretilmektedir. Aradığınız tüm tükenmez kalemler GarantiOfis.com'da. Tükenmez Kalem lider markaları olan olan, BIC, FABER-CASTELL, PENSAN, PENTEL, ROTRİNG, Uni-Ball Noki Tükenmez Kalem markalarının satış ortağı olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Uygun fiyata ofis malzemeleri

21 Mayıs 2018
Uygun fiyata ofis malzemeleri

Uygun fiyata ofis malzemeleri

                Ofis malzemeleri iş yaşamında vazgeçilmez ürünler olarak oldukça yardımcıdır. Masaların üzerinden başlayıp, dolaplara ve hatta ofisin her köşesinde ihtiyaca göre bu ürünler sıklıkla yer almaktadır. Dekorasyon konusunda da oldukça etkili olan bu ürünler sayesinde ofislerde farklı bir atmosfer yaratılabilmektedir. Çalışanların motive edecek renk ve tasarımlara sahip uygun fiyata ofis malzemeleri ile ofislerde bambaşka bir atmosfer yaratılabilmektedir. Bu da iş yaşamında daha verimli olunması konusunda oldukça etkilidir.

Çekmeceli Metal Askılı Dosya Dolapları

09 Kasım 2017
Çekmeceli Metal Askılı Dosya Dolapları

Çekmeceli Metal Askılı Dosya Dolapları

Askılı Dosya Dolapları, ofisinizdeki, iş yerinizde ki klasörlerin, belgelerin, evrakların temiz ve düzgün bir şekilde depolanmasını sağlamaktadır.

Kağıt Öğütücü, Evrak İmha Makineleri - Dahle, Fellowes, Sarff

31 Ekim 2017
Kağıt Öğütücü, Evrak İmha Makineleri - Dahle, Fellowes, Sarff

Her ofiste her gün kullandıkları birçok teknik araç vardır. Kağıt ve evrak öğütme işleri içinde evrak öğütücü kesinlikle şarttır.

 

Ucuz ofis malzemeleri

12 Ekim 2017
Ucuz ofis malzemeleri

Ortama zarafet katan tasarımları ile bulacağınız Leitz Style Serisi, Rengarenk Leitz WOW Serisi sayesinde kurumsal kimliğinizi yansıtacak ayrıntıları da yakalayabilir ve garantiofis.com'dan hızlıca satın alabilirsiniz.

2018 Ajanda Çeşitleri

04 Ekim 2017
2018 Ajanda Çeşitleri

Ajanda ne için kullanılır?

İşyerinde  ya da okulda yapacağınız şeyleri unutmamak için her zaman yanınızda taşıdığınız 2018 ajandalar birbirinden farklı renk seçenekleri ile GarantiOfis.com’da sizleri bekliyor.

Fotokopi Kağıtlarının Değeri

25 Ağustos 2017
Fotokopi Kağıtlarının Değeri

Fotokopi Kâğıtlarının Kalitesi

Fotokopi kâğıtlarının kalitesi üretimde harcanan masrafın ve kullanılan ağaç kalitesine göre değişmektedir. Her ağacın kâğıdı birbiri ile aynı ölçüde kaliteli olmamaktadır. 

Evrak İmha Makineleri (Kağıt Öğütücü Makineler)

26 Mayıs 2017
Evrak İmha Makineleri (Kağıt Öğütücü Makineler)

Belgeleriniz, dosyalarınız ve veri taşıyıcılarınız hassas bilgiler barındırır. Dolandırıcıların bilgilerinize erişmesi size, ailenize ve işinize zincirleme zarar verebilir. Sadece küçük bir hata yüzünden, yıllarca haklılığınızı kanıtlamaya çalışır ve sonu gelmez açıklamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Örneğin bu, dikkatsizce çöp kovasına atımlı eski bir banka ekstresi olabilir.

1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.