2K 5283 Ajanda Tarihsiz Çizgili 17x24 Ajanda Defter 160 Yaprak Ivory Kağıt Suni Deri
Ürün Kodu:
5283
Barkod:
8682689002890
Stok: 991
+
2K 5283 Ajanda Tarihsiz Çizgili 17x24 Ajanda Defter 160 Yaprak Ivory Kağıt Suni Deri Telefon Kılıflı Mekanizmalı Hesap Makineli Organizer
- İç kısmında evrak bölmesi, kartvizit alanı ve hesap makinesi mevcuttur
- Sırtında bölümünde lastik kalemlik ve yine kapak içinde lastikden imal edilmiş telefon aksesuarlarınızı (kulaklık,şarj fişi ve kablosu gibi ) koymanız için uygun bölmeler mevcuttur
- Yenilenebilir iç defter özelliği
- İç defter ebatı 17x24 cm
- Tarihsiz Çizgili Ajanda
| Marka | 2K |
| Model Numarası | 5283 |
| Ürün Ağırlığı | 975 g |
| Ürün Boyutları | 26 x 21 x 4 cm |
| Menşei | Türkiye |
| Renk | Kırmızı |
| Ürün Sayısı | 1 |
| Üretici Parça Numarası | 5283 |
Ürün Filtreleri | ||
|---|---|---|
| Barkod | : | 8682689002890 |
| Tedarikçi Ürün Kodu | : | 5283 |
2K Kırtasiye
Markanın
Tüm Ürünleri
1.900,00
TL
+
KDV
2.280,00
TL
KDV Dahil
Gelince Haber Ver
Havale fiyatı
:
1.899,81
TL
+
KDV
%
0.01
extra indirim
Daha Fazla
2026 Ajandalar
Tahmini 07.04.2026 tarihinde kargoda
Paylaş
Fiyatı Düşünce Haber Ver







