Sıralama seçin
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

Ataçlar

Renk renk, boy boy ve çeşit çeşit ataçlar garantiofis.com’da. Okul kırtasiyesi alışverişinin en elzem ve en keyifli malzemelerinden biri olan ataç veya ataş, kağıtları bir arada, sıkı bir şekilde tutmak için kullanılır. Temel olarak, döndürülerek iç içe geçirilmiş metal bir telden ibarettir ve 1900’lerin başındaki ilk tasarımından bu yana hemen hemen hiç değişmemiştir.

Kullanım Alanlarına Göre Ataç Çeşitleri

Ataç çeşitleri kaplamasına veya şekline göre değişiklik gösterir. Ataçların metali nikel veya renkli plastik kaplanmış olabilir. Küçük boy standart ataçların yanı sıra büyük boy veya kalp, papatya gibi şekilli ürünler de mevcuttur. Ataçlar genelde tek tek değil plastik kavanozlarda toplu halde satılır. Ataçlarınızı bu plastik kavanoz içinde saklamak istemezseniz oldukça dekoratif ataşlık modelleri ile çalışma masanıza, ofis masanıza veya çocuğunuzun okul sırasına farklı bir hava katabilirsiniz. Kağıtları tutturmak için ataçlar yaygın olarak kullanılsa da toplu iğne modası hala geçmedi. Toplu iğneler de metalden yapılır ve uçları genelde onları belli edecek şekilde rengarenk olur. Bir toplu iğne kutusu onlarca iğne içerebilir, dolayısıyla tek bir kutu bile kırtasiye ihtiyacınızı büyük ölçüde karşılar. Toplu iğne dışında çatal iğne veya çengelli iğne de kağıtlarınızı bir arada tutmaya yardımcı olur.

Ataç Ne İşe Yarar? 

Atacın icadından önce kağıtlar iğnelenerek tutturulurdu; ataç ile sıkıştırılarak tutturulmaları mümkün. Üstelik kağıtları delmenize gerek kalmadan. Çekmediğiniz sürece kağıtlar kolay kolay çıkmaz. Elbette atacın sıkılığı ve koyduğunuz kağıt miktarı da alacağınız verimi etkiler. Okul çağındaki çocuklarınız veya sizin için kağıtları bir arada tutmakla kalmaz; sık kullanılan defter ve kitapların köşelerini korur, kaldığınız yeri işaretleyerek kitap ayracı veya not kağıdı işlevi de görür.

Bize Ulaşın: 0(212) 232 03 00
128 Bit SSLSertifikası ile
Güvenli Alışveriş
Kolay İade Garantisi
16:0'dan Önce Verilen
Siparişlerde Hızlı Kargo
Peşin Fiyatına
Taksit Seçenekleri
Neden Garantiofis?
Kırtasiye malzemeleri, büro malzemeleri, ofis malzemeleri, gıda ve temizlik alışverişi; Ofisiniz için aradığınız tüm kırtasiye ürünleri tek çatı altında toplayıp en uygun fiyatlarla alabileceğiniz bir online markettir. Dosyalama Ürünleri ve Poşet Dosya'dan Sıkıştırmalı Dosyaya, Ofis Malzemeleri, Tükenmez Kalemden Prestij Lüks Hediyelik Kalemlerden, Kollu Giyotinler, Sürgülü Giyotinler, Evrak Öğütücü Makineleri, Evrak imha makineleri, Laminasyon Makineleri, evrak ciltleme makineleri, Ofis Gıdadan, Ofis Temizlik Ürünlerine, Ambalaj Ürünlerinden, Ergonomik Ürünler ve daha bir çok kategoride seçkin binlerce ürün arasından ofisinizin tüm ihtiyaçlarınızı GarantiOfis.com da kolayca bulabilirsiniz.

Ofisinizin ihtiyacı olan her şey GarantiOfis.com’da! Siz yeter ki ihtiyaçlarınızı belirleyin, gerisini gönül rahatlığı ile bize bırakın. GarantiOfis.com; Leitz, Esselte, Rapid, Tarifold, Duracell, 3M, Scotch, Command, Post-it, Mas, P-Touch, Fellowes, Noki, Rotring, Parker, Dymo, Paper Mate, Dahle, Sarff, Kw-Trio, Olfa, Bayındır, Comix, Faber-Castell, Edding, Stabilo, Pensan, Scrikss, Cross, Pritt, Ops, Tanex, Casio Hesap Makinesi, Hp toner, Hp Kartuş, Xerox Toner, Brother Toner, Canon Kartuş ve Toner, Marathon, Selpak, Tex, BİC, Bigpoint, Pensan gibi markaların yetkili satış ortağıdır..
Türkiye'nin En Kapsamlı Ofis Kırtasiye Marketi
Garanti Ofis Malzemeleri Her Hakkı Saklıdır. © Copyright 2000-2018
World World World World World World World World World World World World World World World
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.