Sıralama seçin
1 2
Toplam 29 ürün görüntüleniyor.
1 2

2020 Ajandalar

Vaktimizi, yapmamız gereken işleri belli bir sıraya -kronolojik ya da önem sırası olabilir- göre düzenlemek, organize olmak ve yoğun işlerimizi yetiştirmek açısından önemlidir. Eğer artık yapmanız gereken onca işi aklınızda tutmaktan yorulduysanız, en işlevsel kırtasiye malzemeleri arasında yer alan ajandalar yardımınıza koşacaktır. Zaman planlaması konusunda hassas profesyonellerin özellikle tercih ettiği defter çeşitleri olarak düşünebileceğimiz ajanda yapılması gerekenler konusunda eliniz ayağınız olacak. İhtiyacınız olan  2020 model ajandaları garantiofis.com'dan hızlıca satın alabilirsiniz.

Ajanda Nedir?

Genellikle her yıl, yıl başında, o yıl içerisinde yapmanız gereken işleri, görevlerinizi, önemli tarih ve günleri planlamak, zamanınızı efektif biçimde kullanmak için üretilen bir zaman planlama ürünüdür ajanda. Ajanda defterler, defter ve not alma defterleri arasında içinde günleri barındırması sebebiyle daha pratik bir planlama sunar. Yapraklarına işlenmiş tarih bilgileri sayesinde hangi tarihte, hangi saatte, ne yapıyor olmanız gerektiğini kolaylıkla ajandanıza işleyebilirsiniz. Kişisel programınızı planlamak, unutmamanız gerekenleri kayıt altına almak için bu özel işlevli kırtasiye ve ofis ürünlerinden mutlaka edinmelisiniz.

Ajanda Kullanımı

Kendiniz için bir ajanda aldıktan sonra sıra geldi etkili ajanda kullanımı nasıl olur sorunsalına. Eğer ajanda kullanımı konusunda süreklilik sağlamak istiyorsanız, öncelikle bu planlama işini bir keyfe dönüştürmelisiniz. Örneğin, ajandanızın bir sayfasına yazdığınız yapılması gerekenler listenizde farklı renkte kalemler kullanarak görev ve işlerinizi gruplandırabilirsiniz. Renkleri kullanarak görevleri kategorize etmek ajanda kullanımı için en çok tavsiye edilen yöntemdir. Öte yandan, her zaman yanınızda taşıyacağınız bir ajanda seçmeli ve ajandanıza almanız gereken notları ertelemeden kaydetmelisiniz. Ayrıca, haftalık programlar yapmak, ajanda kullanırken sizlere kolaylık sağlayacaktır. Haftalık programların yanı sıra önceden belirlenmiş olan aylık görev listelerinizi de günlere göre dağıtırken, son alık eklemeler için küçük not bölmeleri de ayırmayı unutmayın.

Ajanda Modelleri

Garantiofis.com'da her zevke göre ajanda modelleri bulmak mümkün. Daha eğlenceli ve renkli tasarımlardan tutun da, profesyonellere özgü şıklığıyla gözleri kamaştıran, kaliteli ajanda modelleri kategorimizde yer alan ürünler arasında sizleri bekliyor. Deri ajanda, kilitli ajanda, cep ajandası, organizer ajanda çeşitleri, kendinize özgü tasarımıyla isme özel ajanda ve çalışma masalarınız için masaüstü ajanda modellerimiz iş ve okul hayatınızda en iyi planlayıcılarınız olacak. Ajanda not defteri modellerimiz, geniş çaplı notlar tutmanızı sağlarken; ajanda kalem seti satın alarak bir taşla iki kuş vurmuş olacaksınız. ECE, Keskin Color, Bayındır gibi ajanda üreticilerinin bütçe dostu ajanda fiyatları sayesinde karlı bir alışveriş de yapmış olacaksınız. 2019 yılı ajanda çelitlerini garantiofis.com'dan satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.