Sıralama seçin
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

 Aydınger ve Eskiz Plotter Kağıtları 

Aydınger ve eskiz kağıtları hem profesyoneller hem de öğrenciler için işlerini ve projelerini kolaylaştırıcı kağıt türleridir. Özellikle mimarlık, mühendislik, güzel sanatlar ve teknik resim alanında çalışan ya da öğrenim gören öğrenci ve/veya profesyonellerin sıklıkla tercih ettiği aydınger ve eskiz kağıtlarından pek çok sektör ve endüstride faydalanılmaktadır. Aydınger kağıdı ile başlayalım.

Aydınger Kağıdı

Aydınger Kağıdı Çoğu zaman yağlı kağıt ile karıştırılan aydınger kağıdı, aslında yağlı bir kağıt olmaktan çok uzaktır. Aydınger kağıdının özelliklerini kısacak sıralamak gerekirse, öncelikle ilk söylememiz gereken şey yağsız bir kağıt olduğudur. Aydınger kağıdını bu kadar tercih edilen bir kağıt türü yapan şey ise yapısının üzerinde çizim yapmaya oldukça uygun olmasıdır. Aydınger kağıtları özellikle mimar ve mühendislerin ve bu bölümlerde okuyan öğrencilerin çizim yapmak için kullandığı en elverişli kağıt türüdür. Yarı saydam olması, alttan ışıklandırılmış bir masa üzerine serildiğinde projede varsa hataların tespit edilmesinde kolaylık sağlar.

Aydınger Kağıdı Özellikleri  Aydınger kağıdı yarı saydam ve yüzeyi parlak olan bir kağıt türüdür. Çoğunlukla açık gri renktedir. Saydam olması sizi şaşırtmasın: aydınger kağıtları kalın kağıtlardır. Saydam olması aydınger kağıdının ince olduğu anlamına gelmez. Kalın olması da kolaylıkla rulo haline getirilebilir ve dayanıklı kağıtlar olmasını garantiler. Çeşitli boyutlarda aydınger kağıdı bulunmaktadır. Yaygın olarak kullanılanlar A3 ve A4 boyutlarında olan aydınger kağıtlarıdır. Aydınger kağıdı ne kadar diye sorarsanız paketler halinde satıldığı için biraz pahalı gelebilir. Ancak aydınger kağıdı fiyatı 500’lü ya da 250’li paketlerde satın alındığında her bir aydınger kağıdı için oldukça uygun bir meblağa eş düşmektedir. Eskiden aydınger kağıtları üzerine yapılan çizimlerin jiletle kazınarak düzeltildiğini duymuşsunuzdur. Artık aydınger silgisi var. Aydınger silgilerine ulaşmak ve ihtiyacınız kadar satın almak için Kırtasiye ve Ofis kategorimizi mutlaka ziyaret edin.

Eksiz Kağıtları  Aydınger ve eskiz kağıtları kategorimizde bulabileceğiniz başka bir ürün ise eskiz kağıdıdır. Eskiz kağıdı da yarı saydam ve çizim yapmaya yarayan kağıtlara verilen addır. Eskiz kağıtları eskiz defteri halinde yaygın olarak satılır. Eskiz bloğu, çizim bloğu, eksiz defteri gibi ürünler yine hem güzel sanatlar hem de mimarlık öğrencileri ve profesyonelleri tarafından kullanılır. garantiofis.com'da hem eksiz kağıtları hem de eskiz defterlerine ulaşabilir, hızlıca sepetinize ekleyerek güvenli alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Lukas Basics, Canson, Clairefontaine, Fashionary ve Lutart Academie gibi markaların eskiz kağıdı fiyatları ve ürün çeşitlerine kategorimizi gezerek ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.