Sıralama seçin
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Mektup ve CD-DVD Zarfları

Günümüzde e-posta gibi dijital ortamdaki iletiler her ne kadar yaygın olsa da, mektup gönderimi, önemli evrakların ve yazışmalarınızın iletilmesi için mektup zarflarına halen ihtiyaç duyulmaktadır.
Ofislerde en çok ihtiyaç duyulan zarflar sadece mektup göndermek için değil CD'ler için özel olarak yapılmış CD-DVD zarfları ise CD ve DVD'lerinizin de çizilmesini ve uzun yıllar boyunca zarar görmeden saklanmasını sağlayacaktır.
90 gr İ.Kraft, 100 gr formula ve 90 gr ve 110 gr 1. hamur kağıttan üretilen; 11,4 x 16,2 cm / 12,5 x 12,5 cm ebatındaki CD ve mektup zarf çeşitlerini 10'lu, 50'li, 100'lü, 250'li ve 500'lü paket seçenekleri ile en uygun fiyatlarla GarantiOfis.com'dan online sipariş edebilirsiniz! Mektup ve CD-DVD Zarflarını İstanbul içi ücretsiz kargo, uygun ödeme koşulları ve hızlı gönderim avantajları ile satın alabilirsiniz.
Ülkemizde lider zarf markalarından olan Doğan Asil Zarflarının yetkili bayisi olduğumzu bilmenizi isteriz. Kurumsal ve toplu alımlar hakkında lütfen müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz. Ofis kırtasiye malzemeleri alanında uzman satış ekibimiz size yardımcı olmaktan memnun olacaktır.
Bize Ulaşın; (0212) 232 03 00 - satis@garantiofis.com
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.