Sıralama seçin
1 2 3 4
Toplam 95 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Plastik Klasörler

İşyerinizde ki evraklarını düzenlemenin ve arşivlemenin en kolay yolu Plastik Klasör kullanarak gerçekleşir. Plastik Klasörler sayesinde, düzenli bir çalışma imkanına sahip olmanın yanında evraklarınızı korursunuz. Geniş klasör ve dar klasör olarak ikiye ayrılır, işlteme potansiyelinize göre tercih edebilirsiniz. Ülkemizde lider plastik klasör markaları olan, Leitz, Esselte, Manu, Bigpoint, Noki gibi markaları en iyi fiyatlarla satın alabilirsiniz. Kurumsal veya toplu alım hakkında lütfen müşteri hizmetlerimizle irtibata geçebilirsiniz. Kırtasiye alanında uzman satış ekibimiz size yardımcı olmaktan memnun olacaktır. Sizin için önemli olan belgelerinizi, ofisiniz ve firmanızla ilgili anlaşma, not ve makbuz gibi gerekli dokümanları, saklamak istediğiniz kağıtları arşivlemek için dosya çeşitleri üretilmektedir. Bu dosyaları ise ayrı ayrı gruplandırmak ve dilediğiniz zaman dilediğiniz belgeye hemen ulaşabilmek için ise bir üst aşamada dosyalama ve arşivleme çalışması yapmanız gerekir. Bu aşamada size yardımcı olacak olan ofis ve kırtasiye ürünleri klasörler olacaktır. Kategorimizde yer alan klasör çeşitleri, kullanışlı olmaları sebebiyle en çok tercih edilen plastik klasör adını verdiğimiz ürünlerdir.

Plastik Klasör Çeşitleri

Garantiofis.com'u inceleyerek en uygun plastik klasör fiyatları ile satın alabileceğiniz plastik klasörler pek çok çeşit barındıran bir ürün yelpazesine sahip. Öncelikle, nitelik olarak açılır kapanır ofis klasörü modellerini ele alalım. Bu plastik klasörler hemen her ofiste görmeye alışık olduğumuz klasörlerdir. İçinde poşet dosya veya diğer diğer dosya türlerini takmak için halka bulunan modellerine halkalı klasör denir. Plastik dar klasör adı verilen modeller, daha az kapasiteli küçük klasör çeşitleridir. Geniş plastik klasör ise, 7,5 cm ve üstü genişliğinde olabilir ve kapasitesi daha çoktur. Aynı zamanda klasör şeklinde plastik kutular bulunmaktadır ve bunlara da plastik kutu klasör denmektedir. Bunlar, elinizin altında olmasını istediğiniz belgeler için kullanışlıdır.

Plastik Klasör Fiyatları

Plastik klasör fiyatları, ihtiyacınız olan klasörü tek mi yoksa set halinde mi almak istediğinize göre değişmektedir. Ancak her halükarda kategorimizde bulunan plastik klasör çeşitleri, en uygun fiyatlara sahip olacaktır. Mavi, siyah, yeşil, gri, turuncu, sarı, kırmızı ve lacivert gibi klasör renkleri bulunan ürünlerimiz toplu alım için de uygundur. Toplu alım için 10’lu ya da 25’li setler halinde satışa sunulan plastik klasör çeşitlerimizi inceleyerek ofisinizin ihtiyacını en uygun fiyatlarla karşılayabilirsiniz. Leitz, Noki, 3K, Esselte, Bigpoint ve TIGRA gibi ofis ve kırtasiye malzemeleri konusunda lider pek çok markanın en uzun ömürlü ve en renkli plastik klasörleri için kategorimizi inceleyerek, ihtiyacınız olan ürünleri hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Leitz Klasör

Leitz plastik klasör, yüksek kaliteli malzemeden üretilmiştir, %50 Daha geniş açılım ve %20 daha hızlı dosyalama için patentli 180° mekanizmaya sahiptir.

Esselte Klasör

Esselte Plastik Klasör, Avrupa'da ve ülkemizde en çok tercih edilen klasör markasıdır, fiyatı ve kalitesiyle ideal klasörlerdir.

Bigpoint Klasör

Bigpoint Plastik Klasör, yerli üretim ve milli üretim olup, oldukça ekonomik klasörlerdir. Fiyat ve malzeme kalitesiyle oldukça rağbet görmektedir.

Noki Klasör

Noki Plastik Klasör, Kaliteli malzeme ile üretilen ve köklü markadır.

Manu Klasör

Manu Plastik Klasör, Leitz ve Esselte çatısı altında üretilen, üstün kaliteli klasörlerdir ve 5 yıl mekanizma garantisi bulunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.