Sırala
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.

Kilitli Naylon Torbalar | Numune Poşeti

Kilitli Poşet Fiyatları

Kilitli poşet fiyatları, poşetlerin ebatlarına, paket içerisindeki sayısına ve kullanım alanına göre farklılık gösterir. Uygun fiyatlarda kilitli poşet arayışınız için tüm bu kriterleri göz önünde bulundurmanız gerekir.

KİLİTLİ POŞET KULLANMANIN AVANTAJLARI

 •  Mutfağınız için satın aldığınız kilitli saklama poşetini farklı amaçlar için de kullanabilirsiniz.
  •    Yıkayıp kurutabilir, hijyen konusunda sıkıntı yaratmayacağından emin olduğunuz takdirde kilitli poşeti tekrar kullanabilirsiniz.
  •    Aksesuar gibi küçük eşyalarınızın kaybolmasının önüne geçebilirsiniz.
  •    Valiz düzenlemesi için ayrıca küçük çantalar almanıza gerek kalmaz.
  •    Ağzı kilitli poşet sayesinde gıda ürünlerinizin ömrünü uzatabilirsiniz.
  •    Eşyalarınızı nemden, küften ve oksijenin aşındırıcı etkisinden korumuş olursunuz.
  •    Kilitli poşetler, ekonomik saklama çözümlerinden biridir.
  •    Desenli ya da renkli kilitli poşetlerden alarak mutfağınıza renk katabilirsiniz.

Kilitli Poşet

Kilitli poşet, kullanım alanının genişliği ve hayatımıza kattığı pratiklik ile vazgeçilmez depolama ve saklama çözümlerinden biridir. Klasik naylon poşetlerden farklı olarak kilitli saklama poşeti veya kilitli torba, daha kalın materyallerden üretilir. Bu nedenle çok daha dayanıklıdır.

Gıda, sarf malzemesi ve çeşitli boyuttaki araçları paketlerken tam koruma sağlayan kilitli poşet çeşitleri; işletmeler, organizasyon ve ev düzenlemelerinin gözde ürünleri arasında yer alıyor. Ağzı kapatılarak dış etkenlere karşı koruma sağlayan bu ürünler; buzdolabı, derin dondurucu, raf ya da açık alanda kullanıma uygun materyallerden üretiliyor. İçine konulacak ürünün miktarına ve özelliklerine göre çeşitli boyut ve formlarda kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Hem ev içi kullanımlara hem de endüstriyel paketlemeye uygun kilitli poşet çeşitleri farklı sayılarda ambalajlanarak ihtiyaca göre tedarik ediliyor.

Kilitli poşetlerdeki kilit sistemi ile gıdaların veya kilitli poşetin içine konulan eşyaların hava ile teması engellenmiş olunur. Kilitli poşetler, besin ürünlerinin çok daha uzun süre taze kalmalarına olanak tanır. Gıdaları veya eşyaları saklama, depolama, kategorize etme ve düzenleme işlemlerinde kilitli poşet kullanımı zamandan tasarruf edilmesini sağlarken, ekonomik anlamda avantajlı bir seçenek olarak karşımıza çıkar.
Mutfakta, ofiste, okulda, seyahatte... Kilitli poşete ihtiyaç duyulan yerlerin sayısı çok fazladır. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda kilitli poşetler de farklı boyutlar ve farklı amaçlar için üretilir. Bu nedenle kilitli poşet satın alma işleminden önce ihtiyaçlarımızı belirlemek ve o doğrultuda bir tercihte bulunmak da önemlidir.

Kilitli Poşet Faydaları ve Avantajları Nelerdir?

En çok tercih edilen modeller arasında yer alan kilitli poşetin faydaları ve avantajları birçok kişi tarafından merak edilen konular arasında yerini almaktadır. Şimdi sizlere kilitli poşetin avantajlarından bahsetmek isteriz.  
     1. Şeffaf kilitli poşet sayesinde düzenli bir alan oluşturarak sizleri karmaşadan kurtarmayı sağlayacaktır.
     2. Ürünlerin dağılmasını ve zarar görmesini engelleyerek ürünlerin uzun ömürlü olmasını sağlar.
     3. Hava ile irtibatını kesmesiyle birlik ürünlerin bozulmasını engelleyecektir. Ya da ürünlerin bozulmasını geciktirme özelliğine sahiptir.
     4. Diğer ürünler ile birbirine olan temasını engelleyecektir.
     5. Kilitli poşet üzerine baskı uygulanması özelliği sayesinde üretim yapan firmanın amblemi ya da logoları yerleştirilebilmektedir.    
     6. Üretim ve imalat yapan firmalar için istenilen öcüler doğrultusunda üretim imkanı bulunmaktadır.
     7. Dış görünümünün iyi olmasından dolayı üretici firmanın ürünlerini kaliteli bir imaj olarak sunacaktır.

Kilitli Poşet Modelleri

Birbirinden farklı modelleri sayesinde karşımıza çıkan kilitli poşet modelleri üretim ve imalatta kullanımına uygun olarak karşımıza çıkmaktadır.  Seri üretim yapan üreticiler için vazgeçilmez ambalaj çeşitleri arasında yerini almaktadır. Ürünlerin daha düzenli bir şekilde kolilemesini ve daha fazla korunmasını sağlayarak müşterisine sunum için kilitli poşet modelleri en ideal seçimler arasında yerini almaktadır. Aynı zamanda faydalı, yararlı ve gerekli bir kullanım sağlamasıyla birlikte birçok üretici tarafından son zamanlarda en çok tercih edilen ürünler arasında bulunmaktadır.

Kilitli torba ismi ile de karşımıza çıkan poşet modelleri arasında yerini alarak en çok tercih edilen ambalaj çeşitleri arasında bulunmasıyla birlikte kilitli poşet ebatları farklılık göstermektedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda birbirinden farklı ebatları kullanabilir ve kahve, aktar ürünleri, kurutulmuş meyve ve sebzeleri, toz gıdaları ambalajlama fırsatını bulabilirsiniz. Kilitli olması özelliği sayesinde ürünlerinizi daha iyi koruma fırsatını bulabilecek ve ağzını kapatmak için başka herhangi bir yöntemi kullanmak zorunda kalmayacaksınız. Korunması gereken ürünleri koruyarak sağlıklı bir şekilde muhafaza etmeniz yardımcı olacak ve müşteri kullanımına geçene kadar dahi kilitli poşet sayesinde koruma altında olması önerilmektedir. Aynı zamanda şeffaf kilitli poşet olmasıyla birlikte müşteriler tarafından ürünün ne olduğunu görmeleri de ürünün albenisini arttırarak müşteriler tarafından tercih edilen ürünler arasında bulunmaktadır.


Unutmamanız gerekir ki bir ürünün satışını arttırmak amacıyla ürünün reklamını iyi bir şekilde gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Böylelikle kaliteli ürünlerinizi müşteriye göstermek amacıyla kilitli poşet modellerini kullanabilir ve kullanıcıların daha net bilgi edinmesini sağlayarak ön plana çıkabilirsiniz. Son zamanlar da özellikle kuru gıdalar için en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Müşteri ürünü gözle görülür bir şekilde olmasından dolayı daha fazla tercih ettiğini söyleyebiliriz. Bundan dolayı satışınızı arttırmanızı olanak sağlayacaktır. Böylelikle müşteriler tarafından memnun kalmasını sağlayacak hem de satış yapan firmanın ürününün satışının yükselmesine yardımcı olacak önemli unsurlar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Her İhtiyaca Uygun Farklı Kilitli Poşet Ölçüleri

Kilitli poşet ebatları ihtiyaçlar doğrultusunda farklılık gösterir. Kilitli poşet 4x4 boyundan başlayarak 30x50’ye kadar büyük boy ölçüleri bulunur. Büyük kilitli poşet, bol yapraklı sebzeleri veya sandviç gibi yiyeceklerinizi muhafaza etmek için idealdir. Daha küçük bir kilitli poşet ihtiyacınız varsa 16x20 cm veya 19x25 ölçülerine sahip bir kilitli poşeti de tercih edebilirsiniz. Bu ölçülerin yanı sıra 6x7 cm gibi küçük boy kilitli poşetler de mevcuttur. Kilitli poşetlerin ebatları markaya ve ürün tipine göre de değişiklik gösterebilir. Kilitli poşetler ağırlıklı olarak kutu içinde büyüklüğüne göre 2000 adetten başlayarak 100'e kadar paket seçeneği ile satılır.

ÇOKLU KULLANIMLAR İÇİN UYGUN KİLİTLİ POŞET SEÇENEKLERİ

Ev kullanımları haricinde farklı boyutlardaki kilitli poşetler sıkça organizasyonlar ve işletmeler için tercih ediliyor. Kına gecesi ve nişan için ikram, özel günlerde dağıtılan promosyonlar, tanıtım amaçlı numunelere ayrılan ürünler ve ek ürün gönderen restoranların kullanımı için çeşitli boyutlarda kilitli poşet kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Seyahat esnasında sıvı teması, dökülme gibi olumsuzlukların önüne geçmek için değerli eşyaların kilitli poşetler ile valize konması büyük önem taşıyor. Ayrıca likit formdaki malzemelerin ambalajlarının açılma ya da kırılma ihtimaline karşı kilitli poşetlere konulması istenmeyen bulaşmaların önüne geçiyor. El çantası, sırt çantası ve plaj çantası gibi farklı amaçlara uygun hazırlıklar yapılırken de hem likit malzemeler hem de elektroniklerin dış etkenlere karşı korunmasının pratik yolu kilitli poşet kullanımından geçiyor.

HOBİLERİNİZ İÇİN KİLİTLİ POŞETLER

Boncuk, goblen, çok parçalı yapboz veya minyatür maket yapımı gibi hobiler çok sayıda küçük parçadan oluşur. Yapım aşamasında bu küçük parçaların kaybolma riski de fazladır. Bu nedenle paket içinde çok sayıda satılan küçük boy kilitli poşetlerden alarak küçük hobi parçalarını paketleyebilirsiniz. Bu hem kaybolmalarını önler hem size yapım aşamasında pratiklik sağlar. Ayrıca farklı renklerde olabilen boncukları ayrı ayrı poşetlemek de boncuk goblen gibi hobilerle uğraşanlar için neredeyse mecburi bir durumdur.
Kilitli poşetlerin bir diğer kullanım alanı ise çocuk odalarıdır. Çocukların yetişkinler gibi hobileri olmasa bile onların da yine yapbozları, legoları, boya kalemleri gibi pek çok küçük parça içeren oyuncakları vardır. Bu oyuncakları saklamak ve gruplamak için kilitli poşetlerden yararlanabilirsiniz. Bu sayede çocuğunuz aradığı oyuncak parçasına rahatlıkla ulaşabilir ve organize olmanın önemini küçük yaştan itibaren kavrayabilir.

KİLİTLİ POŞET SATIN ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Kullanım amacınızı önceden belirleyip, kilitli saklama poşet ihtiyacınızı bu doğrultuda şekillendirebilirsiniz. Bakliyatlarınızı saklamak için büyük boy kilitli poşet almanız faydalı olurken, şekerleme, çikolata gibi daha az yer kaplayacak gıda ürünleri için küçük boy kilitli poşet tercih edebilirsiniz. Şeffaf kilitli poşet size poşetin içinde ne olduğunu görebilmeniz açısından kullanım kolaylığı sağlar. Bu kilitli poşetlere; kahve, çikolata, kuru incir gibi kilitli poşetin içine koyduğunuz gıdanın adını yazabilirsiniz
Seyahatler öncesinde farklı boylarda kilitli poşet alınmasında da fayda vardır. Sadece büyük boy kilitli poşet alındığı takdirde daha küçük ölçekli eşyalar için de büyük boy kilitli poşetler kullanılmak zorunda kalınır. Farklı ebatlarda kilitli poşetlerin alınması da bu anlamda ekonomik bir çözüm olabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.