Tekstil Ürünlericredo-152-cm-pastal-alti-kagidi-delikli-cutter-pastal-kagitlari-credo-66956-30-K.jpg (91 KB)
Sırala
1 2 3 ... 5 ... 10 ... 20
Toplam 467 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 10 ... 20

Hobi & Sanatsal Malzemeler

Sanat, hayatı anlamlı kılan uğraşlardan biri. Ama özellikle resim ve çizim dalları, gerek profesyoneller, gerek öğrenciler gerekse hobiciler için dipsiz bir kuyu. Gerekli malzemeler olmadan bazı sanatları icra etmek imkansız. Sanatsal malzeme ve yardımcı malzeme çeşitlerini burada bulabilir ve aralarında hem fiyat hem de kalite karşılaştırması yapabilirsiniz. Ahşap Boyama malzemeleri, ahşap süsler, ahşap hobi setleri, polyester, cam objeler ve hobi yardımcı ürünler, çocuk aktivite ürünleri, lazer kesim pleksi ayna, transfer baskı kağıtları. Hobi yardımcı malzemeleriahşap boyama malzemeleri, ahşap boyama setleri, ahşap boyama objeleri, ahşap objeler, ahşap hobi yardımcıları, ahşap hobi boyaları, özel kesim keçeler, kolay, sulu ve tela transfer baskı kağıtları,mandala kitabı, mandala boyası, çocuk hobi ürünleri, yaratıcı çocuk ürünleri, hobi dünyası.  Hobi adına aradığınız herşey garantiofis.com'da en uygun fiyatlar ve hızlı gönderim avantajıyla hemen satınalabilirsiniz.

Boya

Resmin temelinde yer alan boyalar size renkli dünyaların kapılarını aralar. Son zamanlardaki en yaygın boya türü olan akrilik boya renksiz ve kokusuz olmasının yanı sıra birçok farklı yüzeye uygulanabilir. Akrilik boya gibi yağlı boya ve guaj boya da yüzeyde ekstra tabaka oluşturur. Sulu boya ise tabaka oluşturmaz. Boya kalemleri ve toz pastel kuru olarak kullanılır. Leke bırakmayan mum boyalar, çocuklarınıza resim alışkanlığı kazandırmak için ideal.

Fırça

Fırça mürekkepler veya suyla ıslatılan boyalar, mesela akrilik boya, yağlı boya, guaj boya ve sulu boya ile resim yapmak için gereken araçtır. Boya fırçaları uzunluğu değişen saplara, kılların bulunduğu demir bir başlığa ve farklı şekillerde kıllara sahip olabilir. Boya fırçaları sentetik kıllı fırçalar ve doğal kıllı fırçalar olarak da ayrılır. Daha iyi sonuçlar için yağlı boya fırçası ve sulu boya fırçası seçiminizde doğal kıllı fırçalara yönelebilirsiniz. Fırça setleri istediğiniz boy ve şekildeki fırçaları tek bir takım içinde sunar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.