Sıralama seçin
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Evrak İmha Makineleri, Kağıt İmha Makinaları | Dahle, Fellowes, Sarff

Belgeleriniz, dosyalarınız ve veri taşıyıcılarınız hassas bilgiler barındırır. Satışını yaptığımız evrak imha makineleri sizlere güvenilir test edilmiş teknolojisi ve takip edilmesi kolay işlemi ile evraklarınızın yanlış ellere düşmeyeceğine dair tam güvence verir. Geniş ürün seçeneklerimiz sizlere, her ihtiyacınıza ve her ofis ortamına uygun bir evrak kıyma makinesi sunar. Ev-ofise uygun küçük boyutlu evrak öğütücü makinelerinden, duvar bölmesiz ofislere kadar çok amaçlı çözüm sunan tüm  evrak imha makineleri benzersiz bir şekilde çalışma ortamına getirdiği yeniliklerle daha iyi emniyet sağlarken, güvenlikli evrak imha işlemleri için en yüksek talepleri karşılar. Dahle imha makineleri belgelerinizin güvenliğini yalnızca gerçek profesyonellere bırakır.

Evrak imha makinesi, evrak öğütme makinesi, evrak kıyma makinesi, evrak öğütücü, kağıt öğütücü, evrak kıyma, kağıt kıyma, makinesi, Dahle, Fellowes, Sarff

Dahle Evrak İmha Makineleri, Fellowes Evrak İmha Makineleri, Sarff Evrak İmha Sistemleri ile veri güvenliği konusunda bütün ihtiyaçarınızı giderecek şekilde mükemmel koruma sağlarlar. En uygun fiyatlarla ve taksit avantajıyla sunduğumuz evrak imha makineleri %100 orjinal olup, Motor aksamları 2 yıl, bıçaklar ise kırılmaya karşı 5 yıl garantili olup, üst düzey Dahle Evrak imha makinelerinin bıçakları 35 yıl garanti kapsamındadır. Fellowes, Dahle, Sarff Evrak İmha Makinelerinin, yetkili satış bayisi Konumunda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.