Sıralama seçin
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Ergonomik Destek Ürünleri

Ofiste Ergonomik Destek Ürünleri

Ofiste çalışma verimliliğinizi yükseltmeye yönelik ergonomik ürünleri. Çalışma ortamınızı konforlu ve verimli bir hale getirmenizde sizlere yardımcı olacak ergonomi ürünlerinin lider markaları olan 3M ve Fellowes'in yetkili satış ortağıyız.

Çalışma ortamınızı konforlu hale getiren ürünlerin başında;Laptop Yükselticiler (Laptop Standı) , Monitör Yükselticiler (Monitör Standı) , Döküman Dutacakları, Ayak Destekleri, Jelli Mouse Padler, Bilgisayar Ekran Filtreleri gelmektedir.

Satışı yaptığımız 3M Ergonomik Ürünler ve Fellowes Ergonomik Ürünlerin tamamı orijinal olup ithalatçı garantisi altındadır. 

Ofisinizde verimliliğinizi arttırmak için aptop ve ekran yükselticiler, bilek destekli mouse padler, sırt destekleri, ayak deseklerini en uygun fiyat garantisi ve istanbul içi ücretsiz kargo avantajıyla satın alabilirsiniz.

Ergonomik ürünler, tablet standları, laptop standları, monitör yükselticiler, monitör standları, ekran yükselticiler, evrak tutucular, döküman tutucular, bilek destekli padler, bilek destekli mouse padler, klavye destekleri, ergonomik mouse padler, mouse padler, bilek destekleri, sırt destekleri, ayak destekleri, Fellowes, 3M, Leitz

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.