Sıralama seçin
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Çekmeceli Askılı Dosya Dolapları | Kartoteks, Karteks, Klasör Dolabı, Personel Özlük Dolabı

Askılı dosya dolapları; karteks, kartoteks, klasör dolabı ya da personel özlük dolabı olarak da bilinmektedir.Metal Askılı Dosya Dolapları, iş yerlerinde ve ofislerdeki, belgelerin, klasörlerin, evrakların düzgün ve temiz bir şekilde saklamanıza olanak sağlamaktadır.
Çekmeceli askılı dosya dolapları, fazla yer kaplamadığından iş yeri ve ofisinizde düzeni sağlamasının yanında personellerinize daha kaliteli bir yaşam alanı sağlar. İki, üç ve dört çekmeceli metal askılı dosya dolapları, son derece kullanışlıdır. Çelik yapısı sebebiyle uzun ömürlü olduğundan güvenli bir şekilde evraklarınızı ve dosyalarınızı saklayabilirsiniz. Çekmeceli askılı dosya dolapları elektrostatik toz boya ile boyandığından dolaplar darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklıdır.Kartoteks dolapların, klasör dolaplarını standart ve özel ebatlarda dilediğiniz miktarlarda üretimi mevcuttur. Çekmeceli askılı dosya dolapları ile ilgili sipariş vermek ve kurumsal fiyatlardan faydalanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

Metal Askılı Dosya Dolaplarını en uygun fiyat ve taksit imkanları,  İstanbul içi ücretsiz kargo ve kapıda ödeme avantajıyla www.GarantiOfis.com  'dan online sipariş verebilirsiniz.

askılı dosya dolabı, 4 çekmeceli askılı dosya dolabı, kartoteks dolabı, çekmeceli dosya dolabı, çelik çekmeceli dolaplar, kartoteks dosyası

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.