2K 9001 A4 Suni Deri Telefon Kılıflı Fermuarlı Sekreterlik
Ürün Kodu:
9001
Barkod:
8682689000988
Stok: 990
+
2K 9001 A4 Suni Deri Telefon Kılıflı hesap makinalı Fermuarlı Sekreterlik
Menşe Ülke: Türkiye
Fermuarlı hesap makineli ve bloknotlu
10 cm sıkıştırma mekanizmalı
Cep telefonu ve aksesuarları ile usb, kalem ve farklı ebatda evrak koyma gözleri
1.sınıf saraciye işçiliği
| Marka | 2K |
| Model Numarası | 9001 |
| Ürün Ağırlığı | 653 g |
| Ürün Boyutları | 34 x 25 x 3 cm |
| Menşei | Türkiye |
| Renk | Kahverenk |
| Ürün Sayısı | 1 |
| Üretici Parça Numarası | 9001 |
Ürün Filtreleri | ||
|---|---|---|
| Barkod | : | 8682689000988 |
| Tedarikçi Ürün Kodu | : | 9001 |
2K Kırtasiye
Markanın
Tüm Ürünleri
1.650,00
TL
+
KDV
1.980,00
TL
KDV Dahil
Gelince Haber Ver
Havale fiyatı
:
1.649,84
TL
+
KDV
%
0.01
extra indirim
Daha Fazla
Sekreter Dosyaları
Tahmini 07.04.2026 tarihinde kargoda
Paylaş
Fiyatı Düşünce Haber Ver
Uyumlu Ürünler










