Sırala
1 2 3
Toplam 69 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Cadence Akrilik Boyalar

Ahşapta, metalde, ham mdf veya seramik gibi tüm sert yüzeylerde kullanılabilir su bazlı akrilik boyalar.  Hobi ahşap boyama uygulamaları için ideal ahşap boyalarıdır.  Cadence akrilik Ahşap Boyaları, garantiofis.com'dan hızlıca satın alabilirsiniz. Yüzlerce renk çeşidine sahip akrilik boyaları en uygun fiyat ve hızlı gönderimle satın alabilirsiniz. Ahşap, mdf, ham seramik, metal, taş ve tuval üzerine kullanılabilir. Özel pigmentleri sayesinde yüksek kapatma gücüne sahiptir. Kalite standardlarına uygun, non-toksik,kolay karışabilen, pürüzsüz ve kremsi olup; ıslak iken su ve sabun ile kolayca temizlenebilir.   Her türlü yüzeyde kullanılabilir: ahşap, mdf, tuval, alçı, kartonpiyer, reçine, mum, duvar, kumaş, deri, strafor, seramik porselen, polimer kil,suluboya kağıdı, metal.

Cadence Akrilik Boya Çeşitleri

Cadence dekoratif boyama, ev dekorasyonu ve genel craft/hobi projelerinde kullanılan her amaca uygun akrilik boya çeşitleri mevcuttur.

Hybrid Multisurfaces Yarı Mat Akrilik Boyalar; Craft sektörü için özel formüle edilmiş tüm yüzeylere rahatlıkla tutunabilen su bazlı  yeni nesil akrilik boyadır. Ahşap, cam, kumaş, plastik, metal, tuval ve kağıt gibi tüm farklı yüzeylerde yüksek kapatıcılık sağlar. İç ve dış mekanlar da kullanılabilir. Astar ve zımparalama gerektirmez. Süper akışkan ve dayanıklı boyadır. 

Premium Yarı Mat Akrilik Boyalar; Yarımat görünümlü olup verniklenerek istenilen parlaklığa ulaşılabilir. Geniş renk yelpazesi, birbiriyle kanşabilen renk skalası mevcuttur. Uzun raf ömrü ve farklı gramajlarda ki ambalajlarıyla değişik ihtiyaçlara hitap eder.

Style Matt Mat Akrilik Boyalar; Su bazlı kadife dokulu, mat her amaca uygun üstün kaliteli akrilik boyadır. Yüksek pigmentasyon özelliğine sahiptir. Özel renk skalası Shabby Chic ve Vintage teknikleri için özel hazırlanmış olup, renkler kendi arasında karışabilir.

Cadence Akrilik Boya Fiyatları

Cadence dekoratif boyama, ev dekorasyonu ve genel craft/hobi projelerinde kullanılan her amaca uygun, üstün kaliteli akrilik boyadır. Su bazlı olup,sağlığa zararlı toksit madde içermez. Cadence akrilik boya çeşitleri uyfun fiyatlarla web sitemizden hemens atın alabilirsiniz. Cadence Akrilik Boya fiyatları KDV dahil olarak satılmaktadır, kapıda ödeme ile hızlıca satın alabilirsiniz.

cadence akrilik, cadence boya online satış, cadence boya bayisi, cadence akrilik boya, cadence premium, Cadence Premium Akrilik Boya, Cadence Style Matt Akrilik Boya, Cadence Dora Metalik Akrilik Boya, Cadence Very Chalky Akrilik Boya, Cadence Opak Hybrid Multisurface Boyalar, Cadence Metalik Hybrid Multisurfase Boyalar, Cadence Akrilik Boya Çeşitleri Cadence Premium Akrilik Boya, Cadence Style Matt Akrilik Boya, Cadence Dora Metalik Akrilik Boya, Cadence Very Chalky Akrilik Boya, Cadence Opak Hybrid Multisurface Boyalar, Cadence Metalik Hybrid Multisurfase Boyalar, Cadence Dora Hybrid BoyalarCadence Dora Hybrid Boyalar,

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.