Edding 2185 Siyah Jel Mürekkepli Kalem

Edding
45,00 TL + KDV
54,00 TL KDV Dahil
2000TL KARGO.png (9 KB)
2000 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
500 TL ve Üzeri Peşin Fiyatına Taksit
Kapıda Ödeme Kolaylığı
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • 0 Yorumlar
 • edding-logo-garantiofis
  kalınlık

  Uç Kalınlığı

  Edding Jel Mürekkepli Klasik Renkli Roller Kalemler (Edding 2185)

  Başarılı olmak isteyenler ayrıntılarda kaybolmayı sevmezler. Bu sebeple profesyonel ve planlı çalışan birçok insan EDDİNG'in uzun ömürlü ve güvenilir ürünlerine güveniyor. Siz de deneyin. EDDİNG'in kalitesine tanık olanlar artı ona güveniyor.
  Edding 2185 parlak renkli işaretlemeye, notlarınızın ve metin bölümlerinizin vurgulanması için idealdir. Evde, okulda ve ofiste her türlü açık ve koyu renk kağıt / karton üzerine yazı yazmak için geliştirilmiş jel mürekkepli kalemlerdir.

  • Parlak renkleriyle akıcı bir yazım için idealdir.
  • Metal destekli roller uca sahiptir.
  • Su bazlı mürekkep içerir.
  • Çizgi kalınlığı: 0.7 mm
  edding-2185-jel-roller
  edding-2185 edding-2185

  EDDİNG;  1991 yılından bu yana Alman Çevre Yönetimi Derneği’nin [German Association of Environmental Management e.V. - B.A.U.M] üyesidir. Kurucularından biri olan Volker D. Ledermann 1995 yılında B.A.U.M. çevre ödülüne layık görülmüştür. Bu ödül, çevre yönetimi konusunda uzun vadeli azim ve örnek ticari özveri gösterenlere verilmektedir.

  EDDİNG, o zamandan bu yana birçok yarışmada takdir almış ve aynı zamanda B.A.U.M. derneğinden Alman Çevre Ödülü [German Environmental Prize], Enerji Ödülü [Energy Award] ve "Ofiste Sürdürülebilirlik" [“Sustainability in the Office”] gibi üst düzey ödüllere layık görülmüştür. Son yıllarda tasarım ve üretim faaliyetlerinin çevre üzerindeki olası etkilerini ele almanın ne kadar önemli olduğu iyice anlaşılmıştır. Bu bağlamda EDDİNG'in araştırma ve geliştirmede ilgilendiği en temel konulardan birisi yenilenebilir hammadde kullanımıdır.

  Güvenilirlik adına: DIN ISO 14001 standardına uygun çevre yönetimi

  EDDİNG; bu kavram ortaya çıkmadan çok önce çevre yönetimi konusunda aktif olmaya başlamıştır. Bir lider marka olarak çevresel sorumlulukların bilinciyle hareket etmektedir. Dünya çapında kabul görmüş çevre yönetimi standardına uygunluk sertifkasını 2008 yılında almıştır.

  edding-garantiofis-is-ortakligi-guvenlidir-resmi

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.