Edding 8280 Yuvarlak Uçlu Ulltraviyole Güvenlik Kalemi

Edding
165,83 TL + KDV
199,00 TL KDV Dahil
2000TL KARGO.png (9 KB)
2000 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
500 TL ve Üzeri Peşin Fiyatına Taksit
Kapıda Ödeme Kolaylığı
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • 0 Yorumlar

 • edding-logo-garantiofis
  edding-8280

  Uç Kalınlığı
  edding-garantiofis-silinmez

  Silinmeyen 
  Mürekkep
  edding-garantiofis-uv

  Ultra
  viyole


  Edding UV Güvenlik Kalemi (Edding 8280)

  Hassas, profesyonel ve sorunsuz...Hata yapma ihtimali olmayan ticaret, endüstri ve tıp sektörlerindeki tüketiciler için geliştirilen Edding 8280 profesyonel işaretleme ketegorisindeki yüksek kalite özellikleri ile özel gereksinimleriniz için maksimum yanıt verir. 
  Edding 8280 yazma ve işaretleme alanındaki çok özel uygulamalar için geliştirilmiştir. Özel olarak ilgili uygulama alanı için uygun hale getirilmiş yüksek kalitede üründür.

  • Dayanıklı yuvarlak uç
  • Silinmeyen özel mürekkep
  • 1,5 - 3 mm uç kalınlığı
  • Karton, metal, cam, plastik de dahil olmak üzere hemen hemen tüm yüzeylerde sadece ultraviyole ışık altında görünebilen yazılar yazmak için geliştirilmiştir.

  edding-8280
  edding-8280 edding-8280 edding-8280

  EDDİNG;  1991 yılından bu yana Alman Çevre Yönetimi Derneği’nin [German Association of Environmental Management e.V. - B.A.U.M] üyesidir. Kurucularından biri olan Volker D. Ledermann 1995 yılında B.A.U.M. çevre ödülüne layık görülmüştür. Bu ödül, çevre yönetimi konusunda uzun vadeli azim ve örnek ticari özveri gösterenlere verilmektedir.

  EDDİNG, o zamandan bu yana birçok yarışmada takdir almış ve aynı zamanda B.A.U.M. derneğinden Alman Çevre Ödülü [German Environmental Prize], Enerji Ödülü [Energy Award] ve "Ofiste Sürdürülebilirlik" [“Sustainability in the Office”] gibi üst düzey ödüllere layık görülmüştür. Son yıllarda tasarım ve üretim faaliyetlerinin çevre üzerindeki olası etkilerini ele almanın ne kadar önemli olduğu iyice anlaşılmıştır. Bu bağlamda EDDİNG'in araştırma ve geliştirmede ilgilendiği en temel konulardan birisi yenilenebilir hammadde kullanımıdır.

  Güvenilirlik adına: DIN ISO 14001 standardına uygun çevre yönetimi

  EDDİNG; bu kavram ortaya çıkmadan çok önce çevre yönetimi konusunda aktif olmaya başlamıştır. Bir lider marka olarak çevresel sorumlulukların bilinciyle hareket etmektedir. Dünya çapında kabul görmüş çevre yönetimi standardına uygunluk sertifkasını 2008 yılında almıştır.

  edding-garantiofis-is-ortakligi-guvenlidir-resmi

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.