Edding 8900 Mobilya ve Parke İçin Maun Rötuş Kalemi

Edding
155,83 TL + KDV
187,00 TL KDV Dahil
2000TL KARGO.png (9 KB)
2000 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
500 TL ve Üzeri Peşin Fiyatına Taksit
Kapıda Ödeme Kolaylığı
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • 0 Yorumlar
 • edding-logo-garantiofis
  kalınlık


  Kalınlığı
  çatlaklar için

  Çatlaklar
  İçin

  Edding Parke ve Mobilya Rötuş Kalemi (Edding 8900)

  Evde bakım ve onarım işlerinizi EDDİNG ile hemen kontrol altına alabilirsiniz!
  Artık profesyonel olmayanlar bile doğru fikirler sayesinde evde ve ofiste küçük bakım ve onarım işlerini kolayca halledebilir. Bu amaçla Edding kolayca elde edebileceğiniz akıllı ürünler geliştirmiştir. Edding ürünleri birçok küçük işlerin yapılmasını kolaylaştırdığı için her zaman iyi bir fikirdir.

  Mobilya tamirini kolaylaştırır:
  Edding 8900 Mobilya rötuş kalemi eski ve çizilmiş ahşap mobilyaların yeni görünmesine yardımcı olur. Bu Mobilya rötuş kalemiyle çizikleri hemen yok edebilirsiniz. Tam örtücü cilalı mürekkebi ahşap yüzeyleri kalıcı bir şekilde kapatır. edding 8900 Mobilya rötuş kalemi ahşap ve masif ahşap için uygundur. 
  Ahşap mobilya ve parkeler üzerindeki çizik ve hasarların rötuş ile kapatılarak korunması için geliştirilmiştir.

  • Silinmeyen, tam örtücü mürekkebe sahiptir.
  • Yuvarlak uç.
  • Tam örtücü cilalı mürekkep
  • Renkler: 13
  • Uygulama: kalemin kapağı kapalıyken sallayın, kapağı açın, kalemin ucunu bir karton parçasının üzerine koyun, dikkatle renk akana kadar pompalayın
  • Çizgi genişliği: 1,5 - 2 mm

  Kullanım örnekleri: Mutfak dolapları, banyo dolapları, sehpalar, parkeler, hasar görmüş tüm ahşap yüzeyler.

  Kullanım şekli: Markörü kapağı kapalı şekilde iyice çalkalayınız. Daha sonra kapağı açarak kalemin ucunu bir kağıt üzerinde yavaş yavaş pompalayınız. Mürekkep kalemin ucuna tam geldiğinde kullanıma hazırdır.

  edding-8900-garantiofis


  edding-8900 edding-8900 edding-8900

  EDDİNG;  1991 yılından bu yana Alman Çevre Yönetimi Derneği’nin [German Association of Environmental Management e.V. - B.A.U.M] üyesidir. Kurucularından biri olan Volker D. Ledermann 1995 yılında B.A.U.M. çevre ödülüne layık görülmüştür. Bu ödül, çevre yönetimi konusunda uzun vadeli azim ve örnek ticari özveri gösterenlere verilmektedir.

  EDDİNG, o zamandan bu yana birçok yarışmada takdir almış ve aynı zamanda B.A.U.M. derneğinden Alman Çevre Ödülü [German Environmental Prize], Enerji Ödülü [Energy Award] ve "Ofiste Sürdürülebilirlik" [“Sustainability in the Office”] gibi üst düzey ödüllere layık görülmüştür. Son yıllarda tasarım ve üretim faaliyetlerinin çevre üzerindeki olası etkilerini ele almanın ne kadar önemli olduğu iyice anlaşılmıştır. Bu bağlamda EDDİNG'in araştırma ve geliştirmede ilgilendiği en temel konulardan birisi yenilenebilir hammadde kullanımıdır.

  Güvenilirlik adına: DIN ISO 14001 standardına uygun çevre yönetimi

  EDDİNG; bu kavram ortaya çıkmadan çok önce çevre yönetimi konusunda aktif olmaya başlamıştır. Bir lider marka olarak çevresel sorumlulukların bilinciyle hareket etmektedir. Dünya çapında kabul görmüş çevre yönetimi standardına uygunluk sertifkasını 2008 yılında almıştır.

  edding-garantiofis-is-ortakligi-guvenlidir-resmi

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.