Sıralama seçin
1 2
Toplam 39 ürün görüntüleniyor.
1 2

Fosforlu Kalemler

Özellikle öğrencilerin ve ofis çalışanlarının vazgeçilmezi olan işaretleme kalemi arasında yer alan fosforlu kalem, üzerinde çalıştığınız materyalde vurgulamak istediğiniz alanların üzerini yazılar okunaklı kalacak şekilde aydınlatmanızı sağlar. Fosforlu kalem mürekkebi şeffaf bir mürekkep olduğundan kağıt üzerindeki yazıların okunaklı olma durumuna asla olumsuz bir etkide bulunmadığı gibi, işlerinizi kolaylaştırır. Üstelik çeşitli fosforlu kalem renkleri sayesinde aynı belge üzerinde farklı temalarda işaretlemeler yaparak bilgi kategorileri de oluşturabilirsiniz. Dolayısıyla öğrenci, öğretmen, ofis çalışanı vb. pozisyonlar için özellikle kullanışlı olan fosforlu kalemler, mutlaka kalemliğinizde yer alması gereken kırtasiye ürünleri arasında sayılabilir. İşaretleme için altını çizmektense, üzerini çizenlerin kalemi. En göz alıcı renklerden oluşur, üzeri çizildiğinde yazıya zarar vermeyen en etkili işaretleme yöntemi bu kalemlerle gerçekleşir.  Fosforlu kalemlerde lider markaları olan olan, FABER-CASTELL, PENTEL, Edding, Stabilo, Schnider, Scrikss, Bic markalarının yetkili satıcısı olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Fosforlu Kalem Seti

Kağıt üzerine, kitap ya da defterler üzerine yaptığınız bütün işaretlemelerde kullanabileceğiniz fosforlu kalem set halinde de satılmaktadır. Hatta bir fosforlu kalem seti satın almanın, tek tek fosforlu kalem satın almaktan kuşkusuz daha avantajlı olacağı kesindir. Çok yoğun bir biçimde fosforlu kalem kullanarak işaretlemelerde bulunuyorsanız, elinizin altında her daim birden fazla fosforlu kalem bulunması işinizin yarım kalmamasını sağlar. Üstelik web sitemizde bulabileceğiniz fosforlu kalem seti çeşitleri sayesinde dilediğiniz fosforlu kalem renklerine aynı set içinde sahip olabilirsiniz. En çok tercih edilen fosforlu kalem ve fosforlu kalem renkleri aynı fosforlu kalem seti içinde bulunur ve her zaman kullanımınıza hazır olarak yanınızda bulundurabilirsiniz bu seti.

Fosforlu Kalem Çeşitleri

Web sitemizin anlaşmalı olduğu mağazalar size en iyi markaların en dayanıklı ve en kaliteli fosforlu kalem çeşitlerini sunmaktadır. Kalem ve yazı gereçlerinde akla ilk gelen markalardan biri olan Faber Castell fosforlu kalem seti satın almak istiyorsanız örneğin, kategorimizde bulabileceğiniz farklı Faber Castell fosforlu kalemleri,  Edding fosforlu kalemleri, Uniball fosforlu kalemleri, Stabilo fosforlu Kalem çeşitleri dilediğiniz ürünleri sepetinize eklemeniz yeterli olacaktır. Stabilo fosforlu kalem seti de aynı şekilde kategorimiz üzerinden en uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz fosforlu kalem çeşitleri arasında yer alır.

Fosforlu Kalem Fiyatları

Renkli fosforlu kalem, kırmızı fosforlu kalem, Edding fosforlu kalem, fosforlu jel kalem gibi yazı gereçlerini en uygun fiyatlarla satın almak için doğru yerdesiniz. En ucuz fosforlu kalem fiyatları ve Stabilo fosforlu kalem fiyatları için kategorimizi incelemeniz yeterlidir. Aynı zamanda diğer yazı gereçlerine ve kalem çeşitlerine göz atmak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

Faber Castell fosforlu kalem, Edding Fosforlu işaretleme kalemi, Stabilo fosforlu kalemler, Kraf, bigpoint,

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.