Sıralama seçin
1 2
Toplam 37 ürün görüntüleniyor.
1 2

İğne Uçlu Kalemler

Günlük kullanım için kaleme ihtiyaç duyan herkese lazım olan belli başlı kalem türlerinden biri de iğne uçlu kalem olarak karşımıza çıkar. İğne uçlu kalem dediğimizde, kalemin uç kısmının ince bir iğneyi andırmasından kaynaklı olarak bu kalemlerin bu ismi aldığını fark edebiliriz. Aslında daha kolayca ve daha pratik bir biçimde biz bu kalemleri standart pilot kalem olarak tanımlıyoruz gündelik dilde. Aynı zamanda iğne uçlu tükenmez kalem ve iğne uçlu pilot kalem olarak da bilinen bu kalemlerden satın almak için garantiofis.com sitemizi inceleyebilir, kullanım amacınıza en uygun ürünleri hızlıca satın alabilirsiniz. Yüzbinlerce insan imza atarken genellikle iğne uçlu kalemleri tercih etmektedir. İğne uçlu  kalemler içinde en çok kullanılan ve en çok bilinen markası Pilot Kalemleridir. İğne uçlu kalem lider markaları olan olan, BIC, FABER-CASTELL, PENSAN, PENTEL, ROTRİNG, Uni-Ball Pilot İğne Uçlu Kalem markalarının yetkili satıcısıyız.

Pilot Kalemler

Pilot kalemler hem yazı hem de çizim işleriniz için kullanabileceğiniz kalemlerdir. İğne uçlu kalem çeşitleri arasında yer alan pilot kalemler, ince uçlarıyla daha kolay ve daha detaylı çizimler yapmanıza yarar. Pilot kalem çalışmaları yapan ya da yapmak isteyen sanat ve tasarım öğrencilerine, hobi olarak sanatla ilgilenenlere, eğitimcilere ve benzeri profesyonel meslek gruplarına hitap eden, aslında her kesimin faydalanabileceği bir kalem türü olan pilot kalem genellikle siyah, lacivert ya da kırmızı renklerde kabul edilse de, üreticiler artık tüm renkleri kullanmaya başladılar. Renkli pilot kalem sayısı daha da arttıkça yaratıcı ve mesleki işler daha kolay hale gelmeye başladı. Hem renkli hem de eğlenceli yazılar yazmak ve çizimler yapmak artık renkli pilot kalemler sayesinde daha da yaygın hale geldi.

Pilot Kalem Çeşitleri

Web sitemizde bulabileceğiniz pilot kalemler farklı uç ebatlarıyla ve farklı renk seçenekleriyle sizlerin beğenisine sunulmaktadır. 0.1 iğne uçlu pilot kalemden 0.7 uçlu pilot kalem ya da iğne uçlu roller kalem çeşitlerine kadar pek çok ürünü kategorimiz altında listelenen kalem çeşitleri arasından satın almanız mümkün. Aynı zamanda jel pilot kalem çeşitlerine de mağazalarımızın sizlere sunduğu ürün yelpazesini inceleyerek ulaşabilirsiniz. Pilot kalem çeşitlerini dolma kalem yerine de kullanabilirsiniz böylece. Aynı zamanda mürekkeple yazıp imzalamanız gereken belgelerde de tercih edebileceğiniz pilot kalem çeşitleri resmi işlerinizde kullanmak üzere mutlaka cebinizde taşımanız gereken bir kalem çeşididir.

Pilot Kalem Fiyatları

Garantiofis.com üzerinden satın alabileceğiniz pilot kalemler, piyasada bulabileceklerinizden daha avantajlı ve bütçe dostu fiyatlarla kapınıza kadar geliyor. Set halinde de satın alabileceğiniz pilot kalemler için en uygun pilot kalem fiyatları, Rotring Roller Point Kalem Fiyatları garantiofis.com mağazalarında sizleri bekliyor. Diğer kalem çeşitleri ve yazı araç ve gereçleri için ise Kalem & Yazı Gereçleri linkine tıklayarak ana kategorimizi görebilirsiniz.

Pilot Kalem, iğne uçlu kalem, çelik uçlu kalem, pilot v5, rotrin roller point, uniball kalem, uni-ball, dolma kalem

Bize Ulaşın: 0(212) 232 03 00
128 Bit SSLSertifikası ile
Güvenli Alışveriş
Kolay İade Garantisi
16:0'dan Önce Verilen
Siparişlerde Hızlı Kargo
Peşin Fiyatına
Taksit Seçenekleri
Neden Garantiofis?
Kırtasiye malzemeleri, büro malzemeleri, ofis malzemeleri, gıda ve temizlik alışverişi; Ofisiniz için aradığınız tüm kırtasiye ürünleri tek çatı altında toplayıp en uygun fiyatlarla alabileceğiniz bir online markettir. Dosyalama Ürünleri ve Poşet Dosya'dan Sıkıştırmalı Dosyaya, Ofis Malzemeleri, Tükenmez Kalemden Prestij Lüks Hediyelik Kalemlerden, Kollu Giyotinler, Sürgülü Giyotinler, Evrak Öğütücü Makineleri, Evrak imha makineleri, Laminasyon Makineleri, evrak ciltleme makineleri, Ofis Gıdadan, Ofis Temizlik Ürünlerine, Ambalaj Ürünlerinden, Ergonomik Ürünler ve daha bir çok kategoride seçkin binlerce ürün arasından ofisinizin tüm ihtiyaçlarınızı GarantiOfis.com da kolayca bulabilirsiniz.

Ofisinizin ihtiyacı olan her şey GarantiOfis.com’da! Siz yeter ki ihtiyaçlarınızı belirleyin, gerisini gönül rahatlığı ile bize bırakın. GarantiOfis.com; Leitz, Esselte, Rapid, Tarifold, Duracell, 3M, Scotch, Command, Post-it, Mas, P-Touch, Fellowes, Noki, Rotring, Parker, Dymo, Paper Mate, Dahle, Sarff, Kw-Trio, Olfa, Bayındır, Comix, Faber-Castell, Edding, Stabilo, Pensan, Scrikss, Cross, Pritt, Ops, Tanex, Casio Hesap Makinesi, Hp toner, Hp Kartuş, Xerox Toner, Brother Toner, Canon Kartuş ve Toner, Marathon, Selpak, Tex, BİC, Bigpoint, Pensan gibi markaların yetkili satış ortağıdır..
Türkiye'nin En Kapsamlı Ofis Kırtasiye Marketi
Garanti Ofis Malzemeleri Her Hakkı Saklıdır. © Copyright 2000-2018
World World World World World World World World World World World World World World World
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.