Sıralama seçin
1 2
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.
1 2

Kurşun Kalem Aksesuarlar Silgiler & Kalem Traşlar & Kurşun Kalem Uçları

Silgiler

İhtiyacınıza yönelik olan bütün silgi çeşitleri, Faber Castell Silgi, Pelikan Silgi, Rotring Silgi, Bigpoint Silgi gibi markaların kaliteli silgileri garantiofis.com’da sizi bekliyor. Hem uçlu kurşun kalemlerle hem de klasik kurşun kalemlerle yaptığınız hataları silmenize yardımcı olan silgiler, en yaygın ve en sık kullanılan okul kırtasiyesi malzemelerinden biridir.

Silgi Çeşitleri

Avuç içine kolaylıkla sığan, parmaklarla kolayca kavranabilen bu ürün, kalem çantalarının içine de rahatlıkla yerleştirilebilir. Tekli satın alınabilecekleri gibi, sürekli ihtiyacınız olacağını göz önünde bulundurarak çoklu kutularda satılanlardan da alabilirsiniz.

Silgi Fiyatları 

Silgi fiyatları ihtiyacınız olan ürüne göre değişiklik gösterecektir ama süpürgeli veya kalemtraşlı versiyonları bile bütçenizi sarsmayacak düzeydedir. Kalem ve kalemtraş gibi en ekonomik kırtasiye malzemeleri arasındadır. Faber Castell silgi, Rotring silgi, bu alandaki diğer en ünlü markalar olan Pelikan, Pritt, Milan, Mikro, Maped, Adel, Stabilo, Monami, Noki ve Pilot’un ürünleri ile daha birçok markanın ürünlerini garantiofis.com’da bulabilir ve hemen ihtiyacınız olanları sipariş verebilirsiniz.

Kalemtraş

Kalemtraşların hiç tahmin etmediğiniz kadar renkli dünyasına adım atmak için garantiofis.com’u ziyaret etmeniz yeterli. En eski kırtasiye malzemelerinden biri olan kalemtraş bazı yeniliklerden etkilenir gibi görünse de zamana ayak uydurarak kalem kutularındaki ve çantalardaki yerini korumayı başardı. Günümüzde sadece okul sıralarındaki çocukların değil kadın erkek bütün yetişkinlerin hayatında en az bir kalemtraş yer alıyor.

Kalemtraş ve Kullanım Alanları

Kurşun kalemler ve kuru boya kalemlerinin yanı sıra dudak ve göz kalemleri de bu ürün sayesinde tekrar keskin uçlara kavuşabiliyor. Kalemtraş jileti tıraş bıçaklarındaki gibi oldukça keskin ama eski usul metal kalemtraş modellerinde körelen jiletler vidalardan sökülerek yerine yeni yedekleri takılabiliyor. Daha karmaşık modellerde jileti değiştirmeniz mümkün olmayabilir ama jiletlerin ömrü zaten yeterince uzun.

Kalemtraş Çeşitleri

Kalemtraş modelleri artık o kadar çeşitli ki seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. En basit model, parlak gri renkteki, tek delikli metal kalemtıraşlardır. Bunların jiletleri değiştirilebilir, kategorisinin en ekonomiklerindendir ve boyutları küçük olduğu için her türlü kalem kutusunda rahatlıkla taşınabilir. Bu modellerin çift delikli olanlarına da sıklıkla rastlanır. Çift delikten biri kalemleri daha kısa bir şekilde açarken diğeri daha uzun ve sivri bir şekilde açar. En çok kullanılan kalemtraş türlerinden biri de hazneli olanlardır. Hazneli kalemtraş açtığınız kalemlerin çöpünün etrafa dökülmesini önler. Dolayısıyla hem okul sıraları, hem evdeki çalışma masaları hem de sınavlar için oldukça idealdir. Sağ elini ve sol elini kullananlar için ayrı tasarımları da mevcuttur. Ayrıca, kalemtraş seti olarak adlandırılan hazneli ve silgili versiyonlar bulunur. Böylece, ayrıca silgi taşımaya gerek kalmaz. Bütün bu modellerin kalem kutularına sığacak boyutlarını rahatlıkla bulabilirsiniz. Son olarak kalemtraş makinesi diyebileceğiniz kollu veya çevirmeli versiyonları da tercih edebilirsiniz. Bunların boyutları biraz daha büyüktür ve kalem kutularına sığmaları zordur ama dünya veya hayvan şeklinde olanları, rengarenk olanları veya çizgi film kahramanlarının desenlerini taşıyanları çocuklarınızın oldukça hoşuna gidecektir.

Kalemtraş Fiyatları

Kalemtraş fiyatları modellere göre değişiklik gösterir ama basit metal bir modelle daha karmaşık ve büyük bir model arasında uçurum yoktur. Angry Birds, Winx Club, Faber-Castell, Stabilo, Adel, Rotring, Rubenis, Milan, Kraf, Noki, 3M ve Kingston gibi ünlü markaların bu kategoride ürünlerini bulabilirsiniz.

Kalem Uçları

Kalem ve yazı gereçlerinin vazgeçilmez unsurlarından olan kalem uçları, kalemlerinizi daha uzun süre ve daha konforlu bir şekilde kullanmak için olmazsa olmazlardandır. Her kalem çeşidi için geniş bir yelpazede kalem uçlarını kategorimizde bulabilirsiniz.

Kalem Ucu Markaları ve Fiyatları

Kullanmaktan zevk aldığınız ve kalitesine güvendiğiniz kalem markalarının birçoğu aynı zamanda kalem ucu markalarıdır, hele de uçlu kalem üretiyorlarsa. Faber Castell, Tombow, Rotring, Mikro, Stabilo, Pilot, 3K, Uniball, Bigpoint, Milan, Monami, Samsung ve daha birçok markaya ait kalem uçları garantiofis.com'da sizi bekliyor. Kalem ucu fiyatları markaların sunduğu kalitenin yanı sıra ucun sayısı, uzunluğu, rengi ve diğer etmenlere göre de belirlenir. Çeşitli kalem uçlarını deneyerek rahat ettiğiniz ucu bulmanız önemli. Kendiniz öğrenciyseniz veya çocuğunuz öğrenciyse kalem uçlarını tek tek almak yerine toplu halde almanız daha ekonomik olacaktır.

silgi, silgi fiyatları, faber castell silgi çeşitleri, büyük silgi, en iyi silgi, dust free silgi, faber castell dust free sınav silgisi, kalemtraş, kollu kalemtraş, kalemtraş fiyatları, kapaklı kalemtraş, depolu kalemtraş, hazneli kalemtraş, kalem ucu, 3b kalem ucu, 2mm kalem ucu, 0.5 uç, 0.7 uç, faber castell 120 li uç, eskiz kalem ucu

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.