Sıralama seçin
1 2
Toplam 29 ürün görüntüleniyor.
1 2

Keçe Uçlu Kalemler

Keçe uçlu kalem ya da bizim bildiğimiz daha yaygın adıyla keçeli kalemler pek çok çeşidi ile her yaştan kullanıcı grubunun kullandığı kalemlerdir. Kırtasiye ürünleri ve kalem tutkunları için özel bir yeri olan keçeli kalem birbirinden kullanışlı ve farklı modelleri ile kullanıcıların hemen her türden ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. Web sitemizde bulabileceğiniz keçeli kalem çeşitleri ve keçeli kalem setleri sayesinde siz de keçeli kalemlere ihtiyaç duyduğunuz her anda doğru ürünleri kullanma fırsatına kavuşabileceksiniz.  Satışını yaptığımız Stabilo 88 Keçeli Kalemler ince uçlu olup, çoğu çizim işleri için vazgeçilmezdir.  Stabilo'ya rakip ise Faber Castell Grip Finepen kalemidir.  Keçeli Kalem markalarının liderleri olan olan, FABER-CASTELL, STABİLO, Edding kalemlerinin bayisi olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Keçeli Kalem Çeşitleri

Keçeli kalemler yalnızca ilköğretim seviyesinde ya da daha düşük seviyelerde öğrenim gören çocukların ihtiyacı olmaktan öte, ofislerde ve diğer kurumlarda da sıklıkla kullanılan ürünlerdir. Bu nedenle, her ihtiyaca uygun olarak pek çok keçeli kalem çeşitleri üretilmektedir. Yine de, en çok sanatsal çalışmalarda kullanılmakta olan keçeli kalemler ile yapabileceğiniz keçeli kalem çizimi gibi keçeli kalem çalışmaları, keçeli kalem kullanımını yalnızca eğlence amaçlı ya da sanatsal üretim amaçlı kullanıma indirgememize yol açabilir.

Renkli Keçeli Kalem

İster okulda ister ofis ortamında kullanacak olun, hem kalın uçlu keçeli kalem hem de ince uçlu keçeli kalem çeşitleri arasından seçiminizi yaparken bir diğer avantaj da dilediğiniz kadar renk arasından seçim yapabilmenizdir. Özellikle renkli keçeli kalem satın almak istediğinizde birbirinden değişik renklerde keçeli kalemler ile karşılaşacaksınız. Farklı renklerde keçeli kalemleri bir arada satın alabileceğiniz keçeli kalem setleri sayesinde hiç renk sıkıntısı çekmeyeceksiniz. Garantiofis.com'dan satın alabileceğiniz keçeli kalemler en ünlü üreticilerin en ergonomik tasarımlara sahip keçeli kalem ürünleridir. Rahat bir yazı ve çizi deneyimi, kolay tutuş, yumuşak uç ve uzun süreli kullanım sağlayan bu keçeli kalemlere kategorimizi inceleyerek sahip olabilirsiniz.

Keçeli Kalem Fiyatları

Faber Castell ince uçlu keçeli kalem dahil olmak üzere Faber Castell keçeli kalem, Stabilo keçe uçlu kalem, Jumbo keçeli kalem gibi en ünlü markaların en kaliteli keçeli kalem ürünlerini en ucuz keçeli kalem fiyatları ve diğer avantajlarla garantiofis.com'dan satın alabilirsiniz.

Keçe uçlu kalemler, ince keçe uçlu kalemler, Su bazlı keçeli kalemler, stabilo keçeli kalem, rotring keçeli kalem, faber keçeli kalem, Pensan Keçeli Kalem, Stabilo Keçeli Kalem Seti, Pilot Keçeli Kalem, Sharpie Kalem, stabilo kalem,

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.