Sıralama seçin
1 2
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.
1 2

Kurşun Kalemler

Kırtasiye malzemeleri arasında her daim ihtiyacınız olacak bir kalem çeşidi varsa, bu kesinlikle kurşun kalem olacaktır. Özellikle yazdıklarınızı silmek isteyebileceğiniz durumlarda tercih edebileceğiniz kurşun kalem çeşitleri sayesinde yanlışlarınızdan dönmek hiç de zor olmayacak. Rengaren gövdeye sahip kurşun kalem çeşitleri garantiofis.com'da!

Kurşun Kalem Nedir? 

Kurşun kalem silgi ile silinebilen, kömür uçlu tahta kalemlere ya da uçlu kalemlere verilen isimdir. Kurşun kalem, en çok kullanılan kalem türleri arasında yer alır. Herhangi bir iş yerinde, ofiste ya da evinizde kurşun kalem olmaması neredeyse imkânsızdır. Eğer küçük çocuklarınız varsa, yine tercih edebileceğiniz kurşun kalemlerdir. Çocuklarınız okula yeni başladıysa ya da çizim becerilerini geliştirmek için kurşun kalem satın alabilirsiniz. Kurşun kalem sertlik dereceleri farklıdır. Bu da farklı sertliklerde kurşun kalem ucu ihtiyacında olan kişiler için birbirinden değişik kurşun kalem modelleri üretilmesi demektir. Gelişen teknoloji, tasarım ihtiyaçları, sanat ve hobi alanlarındaki gelişmeler sayesinde kurşun kalem imalatı yapan firmalar farklı gereksinimlere özgü ürünler üretmeye başlamışlardır.

Kurşun Kalem Çeşitleri Nelerdir? 

Herhangi bir kırtasiyeye gittiğinizde karşınıza çıkacak kurşun kalem çeşitleri sizleri hayrete düşürecek kadar çoktur. Bu elbette bir avantajdır. Örneğin silgili kurşun kalem modelleri özellikle öğrenciler arasında oldukça yaygındır. Aynı zamanda çok renkli, farklı tasarımlarda kurşun kalemler sayesinde hem işlevsel hem de eğlenceli kalemlere sahip olabilirsiniz. Ağaç görünümlü kurşun kalem gibi değişik ve orijinal tasarımlara sahip kurşun kalemler, kurşun kalem klasik ve renkli kurşun kalem modelleri gibi kurşun kalem çeşitleri ile kalemliğiniz adeta bir renk cümbüşüne dönebilir. Aynı zamanda bütçe konusunda da kurşun kalemler sizi asla zorlayacak malzemeler değillerdir. Özellikle toptan satın aldığınızda uzun zaman kullanabileceğiniz kurşun kalemlere sahip olabilirsiniz. Ya da kurşun kalem setleri satın alarak birden fazla kurşun kalemi kalemliğinize koyup ihtiyacınız oldukça kullanabilirsiniz.

Kurşun Kalem Fiyatları? 

En güzel kurşun kalem seti çeşitleri sayesinde sanat ve hobi işlerinizde bol malzemeyle çalışmanın keyfine varabilirsiniz. 12li kurşun kalem, kırmızı kalem, 2b kurşun kalem gibi kurşun kalem çeşitlerine de kategorimizi inceleyerek ulaşabilirsiniz. Pensan Kurşun Kalem, Fatih Kurşun Kalem, Mercanlı Kurşun Kalem, Faber Castell silgili kurşun kalem, Faber Castell kurşun kalem ve dereceli kurşun kalem gibi modelleri garantiofis.com'da bulabilirsiniz. En ucuz toptan kurşun kalem fiyatları ve perakende kurşun kalem fiyatları için kategorimizde bulacağınız ürünler ihtiyacınızı karşılayacaktır. Avantajlı fiyatlarımız ve geniş ürün yelpazemiz ile alışverişlerinizi buradan yapmanız size hem hızlı hem de garantili bir alışveriş deneyimi sunacaktır. Diğer Kalem ve Yazı Gereçleri için Kalem & Yazı Gereçleri kategorimize tıklamanız yeterli.

kurşun kalem, kurşun kalem fiyatları, kurşun kalem faber castell, toptan kurşun kalem fiyatları, silgili kurşun kalem, ucuz kurşun kalem, pensan kurşun kalem, kırmızı kopya kalemi, kırmızı kalem fiyatları, dereceli kurşun kalem, 2b kalem fiyatı, 2h kalem, 4b kalem, faber castell 2b kurşun kalemi, fatih dereceli kalem

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.