Sıralama seçin
1 2
Toplam 31 ürün görüntüleniyor.
1 2

Maket Bıçağı & Makas

Evlerde ve ofislerde mutlaka kaliteli bir maket bıçağı ya da falçata bulunması elzemdir. Maket bıçağı temelde aynı tasarıma sadık kalınarak üretilir ancak ebatlarında bazı değişiklikler yapılarak kullanıcının kullanım niyetine uygun hale getirilmiştir. Örneğin, garantiofis.com sitemizden satın alabileceğiniz maket bıçağı, falçata ve makas çeşitleri arasında emniyetli maket bıçağı, katlanır maket bıçağı, hobi maket bıçağı ve profesyonel maket bıçağı gibi maket bıçağı çeşitleri bulunmaktadır.

makas çeşitleri, leitz makas, makas fiyatları, hobi maket bıçağı, profesyonel maket bıçağı, maket bıçağı olfa, metal maket bıçağı, falçata çeşitleri, maket bıçağı ucu, maket bıçağı yedeği

Maket Bıçağı Nedir?

Maket bıçağı ya da halk arasında kullanılan diğer adıyla falçata, en basit tabiriyle yokluğunda başla bir aletle çare bulamayacağınız işleri yapmanıza yarayan el aletleri arasında yer alır. Peki bu kadar gerekli bir alet olan falçata ne işe yarar? Temel olarak maket bıçağı için bir bıçak türü olduğunu söyleyebiliriz. İnce bir bıçak türü olan falçata ya da maket bıçağı, kesme işlemleri için kullanılır. Evlerde ve diğer alanlarda kullanılan maket bıçağının kilitleme mekanizması vardır ve bu mekanizma bıçağın ucunu belli bir seviyede tutmanızı, sabitlemenizi sağlar. Falçatanın kenarlarında elinizin kesilmesini önleyecek bir koruma kılıfı bulunur ve bu kılıf çoğunlukla dayanıklı plastik malzemeden üretilir. Eğer henüz sizin bir maket bıçağınız yoksa, bu olmazsa olmaz aleti satın almayı ertelemeyin. Garantiofis.com'da bulacağınız maket bıçağı çeşitleri ya da falçata çeşitleri sayesinde her ihtiyaca uygun ürünleri hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.