Sıralama seçin
1 2 3 4
Toplam 76 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Metal Ofis Dolapları her alanda ihtiyaç duyacağınız ürün gurubudur. Fabrikalar, Askeriyeler, Okullar, Spor salonları, Havalimanları, Öğrenci yurtları, büyük veya ufak ölçekli ofisler bu ürünleri tercih etmektedir. Sağlam yapıları ile pekçok sosyal yaşam alanlarında kullanıma uygun olması ve kişisel eşyaların güvenle muhafaza
edilmesine olanak sağlar. Firmamız bu ürünleri uzun yıllardır satmaktadır ve müşterilerimiz çok memnundur. Çekmeceli Kartoteks Dolaplarında yıllarca askılı Personel özlük dosyalarınızı güvenle yıpranmadan muhafaza edebilirsiniz.

Emanet Dolabı modellerimiz okul ve eğitim kurumu olarak faaliyet gösteren işletmelerde genellikle öğrenci dolabı veya öğretmen dolabı olarak tercih edilmektedir.Öğretmenlerin derslere girmeden önce kişisel eşyalarını güvenle saklayabilecekleri çelik dolaplardır. Ayrıca öğrenciler bu dolaplar sayesinde okuldan eve götürmek
zorunda olmadıkları kitap, defter ve özel eşyalarını güvenle okulda bırakabilirler.

Metal Emanet Dolabı modellerimizde Ereğli Demir Çelik ürünü soğuk haddelenmiş DKP sac kullanılmakta olup bunun dışında ithal veya piyasamalı hammaddeler kullanılmamaktadır.Dolaplarımız da Elektrostatik Toz Boya uygulaması yapılarak 200 derecede fırınlarda kurutulmaktadır. Bu sayede dolap yüzeyleri çizilme veya darbelere karşı daha mukavemetli hale gelmektedir.

Çelik Emanet Dolaplarımız, ahşap dolaplar veya PVC dolaplar ile mukayese edildiğinde, çelik yapısı sayesinde kırılma, ezilme, çizilme gibi yıpranmalara karşı çok daha dayanıklıdır ve bu sayede daha uzun süreli kullanılabilmektedir. Kilitlenebilir gözleri sayesinde kişisel eşyaların güvenle muhafaza etmenize imkan sunmaktadır.

Askılı Dosya Dolapları | Metal Para Kasaları | Anahtar ve Kart Dolapları

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.