Sıralama seçin
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Sıvı ve Şerit Düzelticiler

Sıvı daksil ya da sıvı silici adını verdiğimiz daksil çeşitleri, küçük bir tüpün içinde yer alan daksil sıvısı ve fırçalı bir kapaktan oluşur. Küçük boyda olanları genelde tercih edilir. Kapaktaki fırçası tüpün içindeki daksilin içinden daksil sıvısına bulanmış olarak çıkar. Noki sıvı daksil Bigpoint Sıvı Silici, Tipp-ex Rapid çeşitleri için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Sıvı, şerit daksil ya da kalem daksillerle yazı yazarken yaptığınız bir hatanın kolayca geri dönüşünü sağlayabilir ve yazınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Sıvı ve Şerit Düzelticiler

Kurşun kalemler ile yazdığımız yazıları her daim bir silgi ile silebilme şansımız var. Ancak her belgeye kurşun kalem ile yazamıyoruz. Özellikle resmi dokümanlar ve diğer önemli belgeler ve kağıtlara tükenmez kalem ya da pilot kalem ile yazı yazmamız gerekiyor ki silinmesin. Fakat bazen önemli kağıtlar üzerinde de hatalar yapabiliyoruz pilot kalem ya da tükenmez kalem ile yazarken. Bu tip durumlarda, kağıdı sil baştan yenilemek yerine yalnızca hata yaptığımız kısmı düzeltmek en pratik yol. Bunun için ise bu türden kullanım için özel olarak üretilmiş siliciler bulunmakta. Bu silicilere sıvı siliciler ya da şerit siliciler adını veriyoruz. Aslında silici adından çok bizim aşina olduğumuz kullanım daksil. Daksil, sıvı silici ve şerit silici, yani sıvı daksil ve şerit daksil olarak temelde ikiye ayrılıyor.

Daksil Nedir?

Daksil, sıvı ya da bir şerit üzerinde ince bir tabaka halinde bulunan ve tükenmez kalem ve pilot kalem silme özelliği bulunan ofis malzemelerine verilen addır. Daksil kullanımı özellikle resmi evraklarla ve önemli belgelerle uğraşanlar için olmazsa olmazdır. İnsan yazı yazarken birtakım hatalar yapabilir ve eğer tükenmez ya da pilot kalem gibi kurşun kalem silgisi ile silinemeyen bazı kalemlerle yazı yazıyorsanız, hatalarınızı düzeltmeniz daksil olmadan mümkün olmaz. Bu nedenle, evinizde, ofisinizde, iş yerinizde mutlaka daksil bulundurmalısınız. Daksil çeşitleri, yukarıda da bahsettiğimiz gibi, sıvı daksil ve şerit daksil olarak ikiye ayrılır. Bu daksil çeşitleri işlev açısından aynıdır ancak kullanım açısından farklılaşır. Aynı zamanda daksil kalem de bulunmaktadır ve web sitemiz üzerinden satın alınabilir.

Şerit Daksil & Şerit Silici

Şerit silici, şerit düzeltici ya da şerit daksil olarak bilinen daksil çeşitlerini de mağazalarımızdan satın alabilirsiniz. Şerit daksil kullanımı oldukça kolaydır. Kullanıcı dostu şerit daksil mekanizması sayesinde kolaylıkla kağıda bir tabaka halinde sürülür. Faber Castell şerit düzeltici, Faber Castell şerit daksil, tombow şerit silici Kalem tipi sıvı silici, Noki Şerit Silici gibi ürünleri sitemizden satın alabilirsiniz. En uygun daksil fiyatları ve şerit daksil fiyatları için garantiofisic.om ile doğru adrestesiniz. Tüm Ofis ve kırtasiye ürünleri ihtiyacınızı buraya tıklayarak kolayca giderebilir kaliteli, güvenli ve sorunsuz alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Sıvı silici, Şerit Silici, sıvı düzelticiler, şerit düzelticiler, kalem tipi sıvı silici, Noki, Tombow, Bic, Tipp-Ex, Bigpoint

Bize Ulaşın: 0(212) 232 03 00
128 Bit SSLSertifikası ile
Güvenli Alışveriş
Kolay İade Garantisi
16:0'dan Önce Verilen
Siparişlerde Hızlı Kargo
Peşin Fiyatına
Taksit Seçenekleri
Neden Garantiofis?
Kırtasiye malzemeleri, büro malzemeleri, ofis malzemeleri, gıda ve temizlik alışverişi; Ofisiniz için aradığınız tüm kırtasiye ürünleri tek çatı altında toplayıp en uygun fiyatlarla alabileceğiniz bir online markettir. Dosyalama Ürünleri ve Poşet Dosya'dan Sıkıştırmalı Dosyaya, Ofis Malzemeleri, Tükenmez Kalemden Prestij Lüks Hediyelik Kalemlerden, Kollu Giyotinler, Sürgülü Giyotinler, Evrak Öğütücü Makineleri, Evrak imha makineleri, Laminasyon Makineleri, evrak ciltleme makineleri, Ofis Gıdadan, Ofis Temizlik Ürünlerine, Ambalaj Ürünlerinden, Ergonomik Ürünler ve daha bir çok kategoride seçkin binlerce ürün arasından ofisinizin tüm ihtiyaçlarınızı GarantiOfis.com da kolayca bulabilirsiniz.

Ofisinizin ihtiyacı olan her şey GarantiOfis.com’da! Siz yeter ki ihtiyaçlarınızı belirleyin, gerisini gönül rahatlığı ile bize bırakın. GarantiOfis.com; Leitz, Esselte, Rapid, Tarifold, Duracell, 3M, Scotch, Command, Post-it, Mas, P-Touch, Fellowes, Noki, Rotring, Parker, Dymo, Paper Mate, Dahle, Sarff, Kw-Trio, Olfa, Bayındır, Comix, Faber-Castell, Edding, Stabilo, Pensan, Scrikss, Cross, Pritt, Ops, Tanex, Casio Hesap Makinesi, Hp toner, Hp Kartuş, Xerox Toner, Brother Toner, Canon Kartuş ve Toner, Marathon, Selpak, Tex, BİC, Bigpoint, Pensan gibi markaların yetkili satış ortağıdır..
Türkiye'nin En Kapsamlı Ofis Kırtasiye Marketi
Garanti Ofis Malzemeleri Her Hakkı Saklıdır. © Copyright 2000-2018
World World World World World World World World World World World World World World World
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.