Sıralama seçin
1 2
Toplam 43 ürün görüntüleniyor.
1 2

Tükenmez Kalemler

Yazı araç ve gereçleri her ofisin ve her evin olmazsa olmazıdır. Not almak istediğinizde en yakınınızda bulunması gereken araç kalemdir ve pek çok kalem çeşidi bulunmaktadır. Bu kalem çeşitleri arasında sayabileceğimiz ve en yaygın kullanılanlar arasında tükenmez kalem yer alır. Tükenmez kalem ve çeşitleri için garantiofis.com bulunan geniş ürün yelpazesini inceleyebilir ve avantajlı fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Tükenmez kalem ya da kısaca tükenmez, içindeki borucuktaki özel ve koyu kıvamdaki mürekkebi, ucunda bulunan bilye sayesinde yüzeye aktaran modern bir yazım aracı. Genellikle ofislerde yaygın bir kullanıma sahiptir. En çok mavi, siyah ve kırmızı mürekkep renklerinde üretilmektedir. Aradığınız tüm tükenmez kalemler GarantiOfis.com'da. Tükenmez Kalem lider markaları olan olan, BIC, FABER-CASTELL, PENSAN, PENTEL, ROTRİNG, Uni-Ball Noki Tükenmez Kalem markalarının satış ortağı olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Tükenmez Kalem Çeşitleri?

Özellikle kamu kuruluşlarında ve özel sektörde çalışan ofis çalışanları olarak en çok ihtiyaç duyulan kalemler tükenmez kalemlerdir. Tükenmez kalemler hem pratiktir, hem de kendilerine özel silgileri olmadan silinmezler. Dolayısıyla özellikle bu alanlarda ve yerlerde en çok tercih edilen kalem çeşitleri tükenmez kalem çeşitleri olarak karşımıza çıkar. Tükenmez kalemleri tekli olarak satın alabileceğiniz gibi set olarak da satın alabilirsiniz. Hatta set olarak tükenmez kalem satın almak daha kârlı bir alışveriş yapmanıza da olanak tanıyacaktır. Tükenmez kalem seti pek çok tükenmez kalemi bir arada uygun fiyata satın alabilme imkânı sunar. Örneğin, farklı renklerde tükenmez kalemler satın almak istiyorsunuz ve tükenmez kalem kullanım sıklığınız çok ise, her seferinde tek tek almak yerine kırmızı, mavi, siyah başta olmak üzere pek çok renkte tükenmez kalem seti satın alabilirsiniz.

Tükenmez Kalem Markaları

Web sitemiz üzerinden satın alabileceğiniz tükenmez kalem çeşitleri en iyi tükenmez kalem markalarının ürünleridir. Örneğin, metal tükenmez kalem ya da basmalı tükenmez kalem satın almak istiyorsanız, aynı zamanda en iyi markaların ürünlerini en ucuza bulabileceğiniz kategorimizde Pensan Tükenmez Kalem den, Bic tükenmez kalem den Faber Castell’den Scrikss’e pek çok  markanın ürünlerini bulabilirsiniz. 25’li, 60’lı, 12’li gibi ekonomik paket fırsatlarıyla Lamy, Parker, Pensan gibi ünlü tükenmez kalem markaları garantiofis.com'da sizleri bekliyor. Bu markaların çoğunda bulunan özellikle tükenmez kalem renkli çeşitlerinden satın aldığınızda dökümanlar üzerinde daha rahat işaretlemeler yapabilir, farklı renklerde kategoriler oluşturabilir, belgelerinizi daha kolay takip edebilirsiniz.

Tükenmez Kalem Fiyatları

Garantiofis.com'da 4 renkli tükenmez kalem, renkli tükenmez kalem, ucuz  özel tükenmez kalem gibi tükenmez kalem çeşitleri ile farklı tasarımlarda tükenmez kalemlere de sahip olabilir, özellikle Pensan Tükenmez kalem, Bic tükenmez kalem çeşidi olan tükenmez kalemlerden faydalanabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz mağazaların sizlere sunduğu tükenmez kalem çeşitleri aynı zamanda bütçenize uygun fiyatlarla kapınıza kadar geliyor. Scrikss tükenmez kalem fiyatları, silinebilir tükenmez kalem fiyatları ve diğer tükenmez kalem çeşitleri ve tükenmez kalem fiyatları için kategorimizi incelemeniz yeterlidir.

tükenmez kalem renkli, tükenmez kalem faber castell, basmalı tükenmez kalem, çoklu tükenmez kalem, tükenmez kalem çeşitleri, kaliteli tükenmez kalem, renkli tükenmez kalem stabilo, toptan tükenmez kalem, Bic, Bigpoint, FABER-CASTELL, NOKİ, Paper Mate, PENSAN, PENTEL, PİLOT, SCHNEIDER, Uni-Ball

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.