Uni-Ball Kalem Hakkında;

  • Mitsubishi Pencil’ın dünya markası Uni-ball, 1887 yılında Japonya’da kurulmuş, günümüze kadar yazı gereçleri konusunda bir çok teknolojiyi geliştirmiş, özellikle roller kalemler kategorisinde konusunda uzman, öncü ve lider bir Japon markasıdır.

  • Üç asıra yayılan süreçte yıldır insanların yazma ihtiyacına çözüm üreten ve ortaya çıkan yeni ihtiyaçlar doğrultusunda düşünce yapısını ve teknolojisini değiştiren Uni Mitsubishi Pencil, yazı gereçleri konusunda yürüttüğü yoğun ve sürekli ARGE çalışmaları sonucunda yazı gereçleri başta olmak üzere birçok icadın mucididir.

  • Teknoloji ve ürün geliştirme prensibiyle, tüketicinin değişen ve gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için uzmanlaştığı alanda, kesintisiz ve ciddi AR-GE faaliyetleri yürütmektedir. Yazmanın vazgeçilmez hazzını en üstün yazım deneyimiyle yaşatmak isteyen bir marka olarak Uni, her zaman estetik, işlevsellik ve teknolojik açıdan üstün yazı gereçleri sunmak için çalışmaktadır.

  • Uni kelimesi, Türkçe anlamı "Eşsiz" demek olan Unique kelimesinden gelmektedir. Teknoloji lideri Uni-ball’un ürün yelpazesindeki çeşitlilik de tüketicinin eşsiz ihtiyaçlarına çözüm üretme isteğinin bir sonucudur.

Sırala
1 2
Toplam 35 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.