Sıralama seçin
1 2 3
Toplam 70 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Versatil Kalemler

Versatil kalem bir tür mekanik uçlu kalem türüne verilen addır. Eğer siz de farklı uçlu kalemler kullanmak istiyorsanız ya da ihtiyacınız olan uçlu kalem modelleri daha teknik çizimler için işlevsel olmalıysa, sizin satın almanız gereken kalem çeşitleri versatil kalem çeşitleri olacaktır.

Versatil Kalem Nedir? 

Versatil kalem, çok yönlü kullanımlar için uygundur. Tasarımlarıyla estetik bir görünüme sahiptir ve dayanıklı kalemlerdir. Uçlu kalem olarak bilinmekle birlikte aynı zamanda mekanik kurşun kalem olarak da adlandırılır. Eğer versatil kalem önerisi arıyorsanız, garantiofis.com'da bulunan bütün versatil kalemleri sizler için önerebiliriz. Teknik çizim kalemi, karakalem çizim kalemi, mimar çizim kalemi gibi kullanabileceğiniz alanları genişletebileceğiniz birçok versatil kalem çeşidi sayesinde üzerinde çalışmakta olduğunuz projeleri en doğru teknik ekipman ile tamamlama fırsatı bulacaksınız.

Mekanik Versatil Kalem Çeşitleri?

Versatil kalem yani bildiğimiz uçlu kalem veya  mekanik kurşun kalem çeşitleri farklı renk, değişik tasarımlar ve adı duyulmuş birbirinden iyi pek çok markanın ürettiği ürünler arasından satın alınabilir. Birbirinden güzel verstail kalem çeşitleri ile yalnızca işlevin değil, aynı zamanda estetiğin de tadını çıkarmanız mümkün. Pek çok versatil kalem ve uçlu kalem markaları çeşitli kalınlıklarda ve inceliklerde, neredeyse bütün bir renk yelpazesini kaplayacak şekilde, elinize ve parmaklarınıza tam uyumlu olarak ürettiği versatil kalem çeşitleri ile sitemizde sizleri bekliyor. Unutmayın ki doğru çizimler doğru kalemler gerektirir ve sizin de kendi ihtiyacınıza uygun doğru versatil kalemi seçmeniz gerekir.

Versatil Kalem Nasıl Kullanılır?

Versatil kalem kullanımı oldukça basittir.  Garantiofis.com'da bir versatil kalem satın aldığınızda öncelikle içinde ilk kullanım için uçların olduğunu göreceksiniz. Ancak uçlar bittiğinde kullanmak üzere versatil kaleminize uygun olan yedek kalem uçları temin etmeniz gerekir. Versatil kaleme ucu kolaylıkla yerleştirip arkasında bulunan mekanizmaya bastığınızda uç ortaya çıkacaktır ve siz de yazı çizi işlerinizi yapabileceksiniz. Rotring versatil kalem, Pentel versatil kalem, Faber Castell Versatil Kalem, Pensan uçlu Kalem gibi ünlü markaların en güzel versatil kalem çeşitlerine bütçenize uygun en ucuz versatil kalem fiyatları ile garantiofis.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Eşsiz bir yazma kolaylığı sağlayacak olan bu kalemlerle yazı yazmak artık çok daha keyif verici olacak. Bunların yanı sıra eğer diğer yazı ve kalem gereçleri ihtiyacınz varsa güvenli ve kaliteli sonuç için tüm ihtiyaçlarınızı sitemizden giderebilirsiniz. Diğer kalem ve yazı gereçleri için buraya tıklamanız yeterli.

Rotring, Rotring versatil, Rotring Versatil Kalem, versatil kalem, uçlu kalem rotring, faber castel kalem grip, uçlu kalem, versatil kalem, pentel graph pro 1000, pentel graph, mekanik kalem, scrikss mekanik kurşun kalem, scrikss pro-s versatil kalem, Rotring, Faber Castell, Pentel, Tombow, Pilot, Pensan,

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.