2K 9000 Siyah A4 Suni Deri Telefon Kılıflı Fermuarlı Sekreterlik
Ürün Kodu:
9000
Barkod:
8682689000971
Stok: 985
+
2K 9000 Siyah A4 Suni Deri Telefon Kılıflı hesap makinalı Fermuarlı Sekreterlik
Menşe Ülke: Türkiye
Fermuarlı hesap makineli ve bloknotlu
10 cm sıkıştırma mekanizmalı
Cep telefonu ve aksesuarları ile usb, kalem ve farklı ebatda evrak koyma gözleri
1.sınıf saraciye işçiliği
| Marka | 2K |
| Model Numarası | 9001 |
| Ürün Ağırlığı | 653 g |
| Ürün Boyutları | 34 x 25 x 3 cm |
| Menşei | Türkiye |
| Renk | Siyah |
| Ürün Sayısı | 1 |
| Üretici Parça Numarası | 9001 |
Ürün Filtreleri | ||
|---|---|---|
| Barkod | : | 8682689000971 |
| Tedarikçi Ürün Kodu | : | 9000 |
2K Kırtasiye
Markanın
Tüm Ürünleri
1.650,00
TL
+
KDV
1.980,00
TL
KDV Dahil
Gelince Haber Ver
Havale fiyatı
:
1.649,84
TL
+
KDV
%
0.01
extra indirim
Daha Fazla
Sekreter Dosyaları
Tahmini 31.03.2026 tarihinde kargoda
Paylaş
Fiyatı Düşünce Haber VerUyumlu Ürünler
1.757,50
TL
+
KDV
2.109,00
TL
KDV Dahil
1.875,00
TL
+
KDV
2.250,00
TL
KDV Dahil
5.875,00
TL
+
KDV
7.050,00
TL
KDV Dahil
3.083,33
TL
+
KDV
3.700,00
TL
KDV Dahil
14.000,00
TL
+
KDV
15.400,00
TL
KDV Dahil
150,00
TL
+
KDV
165,00
TL
KDV Dahil
1.615,00
TL
+
KDV
1.938,00
TL
KDV Dahil
54,17
TL
+
KDV
65,00
TL
KDV Dahil
54,17
TL
+
KDV
65,00
TL
KDV Dahil
54,17
TL
+
KDV
65,00
TL
KDV Dahil
7.818,18
TL
+
KDV
8.600,00
TL
KDV Dahil
6.636,36
TL
+
KDV
7.300,00
TL
KDV Dahil






















