Brother P-Touch PT2730VP PC Bağlantılı Etiket Makinesi (Çantalı Kit)

BROTHER P-TOUCH
1.277,00 TL + KDV
1.506,86 TL KDV Dahil
Kargo Bedava
  
kargo logo.gif (3 KB)
 
500 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
50 TL ve Üzeri Peşin Fiyatına Taksit
Kapıda Ödeme Kolaylığı
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • 0 Yorumlar
 • BROTHER P-Touch PT-2730VP Bilgisayar Bağlantılı Masaüstü Etiket Makinesi (Çantalı Set)

  BROTHER P-Touch PT-2730 VP PC bağlantısı ile ofis içindeki tüm etiketleme ihtiyacınızı sağlamanıza imkan tanıyan etiketleme çözümleri sağlar. Metin, logo, resim, barkod ve fiyat bilgisi gibi geniş bir uygulama alanına sahiptir. 

  BROTHER P-Touch'ın diğer etiket makinelerini yakından incelemek için yerel mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. İLETİŞİM ADRESİ İÇİN TIKLAYINIZ.

  7 satıra kadar, 8 yazı tipinde ve 10 tip tarzda çıktı almaktadır. Mevcut yaklaşık 100 farklı sembol ve 17 çerçeve tipi ile PT-2730 etiketlerinizi canlandırmak için birçok seçenek sunmaktadır. Hafızasında 99 etiket tutabilmektedir veya otomatik olarak zamanı ve tarihi gösteren etiketler basabilir.

  • PT-2730 Ofiste, Ticari ve Sanayi alanlarındaki profesyonel kullanıcılar için tasarlanmıştır.
  • Kendi başına veya PC'ye veya Mac'e bağlanarak kullanılabilen PT-2730 kullanıcıların birçok temel etiket taleplerini yerine getirebilmektedir.
  • AC adaptörü veya 8 AA pil (isteğe göre) ile çalışmaktadır ve başlangıç olarak beyaz üstüne siyah lamine TZ bant, USB kablosu, CD-ROM ve kullanıcı kılavuzu içermektedir.
  • Canlı siyah- ışıklı ekran- neredeyse her ortamda kolay görünüm.
  • Otomatik kesicisi sayesinde uzunluğu 8 metre - 2 santimetre istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
  • Kesik bant – PT-2700 astarın kolay çıkartılması için "ayır ve soy" band ile gelmektedir. (başlangıç rulosu dahildir)
  • Etiket ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere 3.5, 6, 9, 12, 18 ve 24 mm'lik etiketlerden seçim yapabilirsiniz.

   

  Özellik

  Klavye
  QWERTY
  LCD
  Grafik (16 karakter x 3 satır)
  Kesici
  Otomatik Tam Kesici
  Bant Türleri
  TZ Bant (Lamine), TZ bant
  Bant Boyu (mm)
  3.5, 6, 9, 12, 18 and 24mm
  Baskı Hızı
  10mm/s
  Baskı Çözünürlüğü
  180 dpi / 128 dots
  RSP
  238
  Semboller
  253
  Karakter
  462
  Ters Baskı
  Evet
  Hafıza
  2,800 karakter (99 alan)
  Barkod Basımı
  Evet
  Çeşit Türleri
  Normal, Koyu, Dış Çizgili, Gölgeli, Dikey, İtalik, İtalik Koyu, Italic Outline, İtalik Dış Çizgili

  Brother P-Touch Etiket Özellikleri

  Brother P-Touch Etiketler

  Katmanlı Etiketler

  Brother’ın P-Touch TZ etiketleri, eşsiz katmanlarıyla etiketlerin, sıcakta, soğukta, suda, kimyasallarda kullanımına olanak tanıyan ve solmaya dirençli eşsiz etiketlerdir. Etiketler son derece dayanıklıdır, profesyonel bir sonuç verirler ve kamp alanlarında, ofiste ya da depodaki organizasyon sisteminizde esneklik tanıyarak diğer etiketlerden üstün konuma geleceklerdir.

  Katmanlı Etiket Türleri

  Katmanlaştırılmış etiket yapısı altı malzeme katmanından oluşur, bu katmanlar şaşırtıcı derecede ince ama güçlüdür. Piyasadaki diğer çoğu etiket-makinelerinin aksine, P-touch etiket makineleri katman tabakanın altına basar, iki film katmanı arasındaki metni sıkıştırır ve karakterlerin yıpranmasını neredeyse imkansız hale getirir.

  Yıpranma Direnci

  1 kilogramlık zımpara silicisiyle yapılan 50 turdan sonra Brother katmanlı etiketlerde çok küçük çizikler oluşur, altta bulunan harfler tamamen sağlam kalır.

  Kimyasallar ve Su

  İki saat boyunca birçok malzemenin içinde ıslatıldıktan sonra, Brother katmanlı etiketleri, çok küçük hasarlarla yüzeye yapışık kalmaya devam eder. Kimyasal sızıntılar bile, hızlıca temizlendiği takdirde çok az zarar verecektir.

  Toksik olmayan Bantlar

  Resmi bir Japon hükümeti yiyecek araştırmaları laboratuarında test edildikten sonra, Brother etiketlerinin Japon yiyecek sağlığı koşullarına uyduğu ve yiyeceklerin yanında kullanımının güvenli olduğu bulunmuştur. Brother katmanlı etiketleri cilt tahrişi testlerini de geçmiştir.

  Sıcaklık Direnci

  Brother’ın P-touch etiketleri, çok yüksek sıcaklıklarda bile bütünlüklerini korur. Yapılan testlerde, etiketlerin ancak sıcaklığın 365°C’ye ulaştığı durumlarda bozulduğu görülmüştür. Soğuk sıcaklık derecelerinde yürütülen yapışma testlerinde, etiketler, -50 °C’de bile her hangi bir yapışma güçlüğü ya da değişikliği yaşamamıştır.

  Solma Direnci

  Bir yıl boyunca dış ortamda kalma koşulları oluşturup yürütülen testlerde, mürekkep değişmemiş ve tüm harfler tamamen okunabilir halde kalmıştır. Brother katmanlı etiketleri metal plaka kaplanmış yüzeylere kaplanmış ve sıcak ortam koşullarını yaratmak için 100 saat boyunca 83 °C’de bir hazneye yerleştirilmiştir. Daha sonra, sıcak ve ışık koşullarını oluşturmak amacıyla 400 saat boyunca 63°C’de bir hazneye yerleştirilmiştir, aynı işlem suda da yapılmıştır. Yalnızca sarı etiketlerde çok hafif solma işaretleri gözlenmiştir, diğer etiketlerde ise solmaya dair hiçbir işaret görülmemiştir. Bu solma direnci, etiketlerin düzenli olarak yeniden üretilmesi ihtiyacını azaltır ve okunabilirliğin önemli olduğu ortamlar için güvenilirdir.

  Yalıtkan Güç

  Brother tarafından yürütülen testlerde, siyah harfleri olan beyaz P-Touch bantlarının, 8 kilovatlık bir voltajda elektrik dirençlerini, 11 kilovatlık bir voltajda ise dirençlerini tamamen kaybettikleri görülmüştür. Diğer çoğu renk çeşiti de aynı dirence sahiptir.

  Katmanlı Levha Endüstriyel Bant Yapıştırıcı Gücü

  Brother’ın endüstriyel etiketlerinin normal etiketlerin iki katı kadar yapıştırıcı güce sahiptir, bu da çok daha farklı malzeme yüzeylerinde ve daha zorlu koşullarda kullanılmalarını mümkün kılar.

  Katmanlı Levha Bant Yapışkan Gücü

  Brother katmanlı etiketleri, paslanmaz çelik, cam, PVC, akrilik polipropilen ve polyester kaplı tahta gibi neredeyse her yüzeye yapışır. Etiketler sıcağa, soğuğa, nemli ortamlara dayanır, hatta ısıtıldığında çok daha iyi yapışır. Pürüzlü, sert, düz ya da eğimli yüzeyler de Brother katmanlı etiketler için problem değildir.

   

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.