Sırala
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Cadence Tela Transfer Kağıdı

Kaliteli vakit geçirmek ve sosyal aktivitelerde bulunmak için hobi ile uğraşmanın tam vakti! İster porselen bir kupanıza, ister cam sürahinize, isterseniz de ahşap objelerinize kolayca uygulayabileceğiniz transfer kağıtları ile hobinize yeni boyut kazandırın.

Tela Tranfer Kağıdı Nasıl Kullanılır?

Tela Transfer kağıtları bütün halinde veya uygulama yapılacak objeye göre kesilerek parça parça kullanılabilir.İstenilen şekilde kesildikten sonra Tela Transferi altında bulunan kağıttan ayırarak uygulama yapılacak olan objeye yapıştırınız.Kendinden yapışkanlı olması sebebiyle kolayca yapışır, istenildiği taktirde yapıştığı yerden kaldırılarak farklı bir yere yapıştırılabilir. Delikli bir yapıya sahip olduğu için yapıştırılan yer ile Tela Transfer arasında hava kalmaz. Tela Transfer ürününü yapıştırdıktan sonra koruma altına almak için üzerine su bazlı vernik sürülmesi önerilir.  Hobi çalışmalarınız için farklı tasarımlara her zaman ihtiyacınız vardır. Çalışmalarınıza farklı yorumlar katarak güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Birbirinden özel tasarımlara sahip tansfer baskı kağıtları ile tasarımlarınızda fark yaratın. Cadence tela transfer çeşitlerinin hepsini bu sayfada bulabilisiniz.  Aradığınız Cadence transfer baskı kağıtlarını garantiofis.com'da en uygun fiyatlar ve hızlı gönderim avantajıyla hemen satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.