Sıralama seçin
1 2
Toplam 47 ürün görüntüleniyor.
1 2

Asetat & CD Kalemleri

Eğer asetat kâğıtları ve cd, dvd gibi yüzey üzerine yazı yazmak için dayanıklı ve uzun ömürlü kalemler arıyorsanız, satın almanız gereken kalem çeşitleri asetat kalemi ya da cd kalemi olarak adlandırılan ürünler olacaktır. Bu ürünlerin pek çok çeşidine kategorimizin geniş ürün skalasından yararlanarak en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Asetat Kalemi

Asetat kalemi ne işe yarar diye düşünüyor olabilirsiniz. Asetat kalemi ile normal mürekkepli ya da tükenmez kalemlerle, kurşun kalemlerle yazı yazamayacağınız yüzeylere yazı yazabilirsiniz. Asetat kalemleri, özellikle mürekkebin tutunamayacağı kaygan yüzeylere yazı yazmak için kullanılır. Asetat kağıdı ya da CD ve DVD gibi yüzeyler asetat kalemi ile yazı yazmak için uygun yüzeylerdir. Asetat kalemi, ucu ve mürekkebi ile kaygan yüzeylerde kalıcı bir biçimde yazı yazmayı sağlar. Aynı zamanda silinebilir özellikte olan asetat kalemi, arkasında özel bir silgi de barındırır. Böylece asetat kalemi ile yazdığınız yazıları özel silgisiyle pratik bir biçimde silebilirsiniz. İnce uçlu ya da kalın uçlu çeşitleri olan asetat kalemi çeşitlerimizden size uygun olanını hemen satın almak için garantiofis.com mağazalarına göz atmanız yeterli.

Permanent kalem, asetat kalemi, cd kalemi, Edding asetat kalemi, Edding 140S, Edding 140M, Faber Castell Asetat Kalemleri, Sharpie permanent, Sharpie kalem, Sharpie kalem seti,

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.