Edding 4095 Siyah Likit Tebeşir ve Cam Kalemi

Edding
160,00 TL + KDV
192,00 TL KDV Dahil
En geç 24.06.2024 günü kargoda.
2000TL KARGO.png (9 KB)
Aynı Gün Kargo
2000 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
500 TL ve Üzeri Peşin Fiyatına Taksit
Kapıda Ödeme Kolaylığı
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • 0 Yorumlar
 • edding-logo-garantiofis
  kalınlık


  Kalınlığı
  çalkalayın

  Kalemi
  Çalkalayın
  pompalayın

  Kalemi
  Pompalayın
  yazı tahtası
  Yazı 
  Tahtası
  cam
  Cam Yüzey
  ıslak bezle silinebilir
  Islak Bezle Silinebilir

  Edding 4095 Kara Tahtalar ve Camlar İçin Siyah Likit Tebeşir Kalemi

  Her yüzeye bir Edding...

  Edding 4095 Koyu renkli panolar, kara tahtalar, camlar ve pencereler gibi birçok gözeneksiz yüzeylerde yazı yazmak ve şekil çizmek için geliştirilmiştir. Işığa karşı dayanıklıdır ve kolaylıkla nemli veya kuru bir bez yardımı ile silinebilir.
  Mürekkep pompalama sistemi ile aktifleşmektedir. Kullanmadan önce kapağı kapalı şekilde çalkalayınız, kapağı açınız ve pompalayarak mürekkebin uca gelmesini sağlayınız Kullandıktan sonra kapağını kapatınız.

  • 2 -3 mm çizgi kalınlığı.
  • Yuvarlak uçlu
  • Su bazlı kokusuz mürekkep

  edding-4095-garantiofis
  edding-4095-garantiofis
  EDDİNG;  1991 yılından bu yana Alman Çevre Yönetimi Derneği’nin [German Association of Environmental Management e.V. - B.A.U.M] üyesidir. Kurucularından biri olan Volker D. Ledermann 1995 yılında B.A.U.M. çevre ödülüne layık görülmüştür. Bu ödül, çevre yönetimi konusunda uzun vadeli azim ve örnek ticari özveri gösterenlere verilmektedir.

  EDDİNG, o zamandan bu yana birçok yarışmada takdir almış ve aynı zamanda B.A.U.M. derneğinden Alman Çevre Ödülü [German Environmental Prize], Enerji Ödülü [Energy Award] ve "Ofiste Sürdürülebilirlik" [“Sustainability in the Office”] gibi üst düzey ödüllere layık görülmüştür. Son yıllarda tasarım ve üretim faaliyetlerinin çevre üzerindeki olası etkilerini ele almanın ne kadar önemli olduğu iyice anlaşılmıştır. Bu bağlamda EDDİNG'in araştırma ve geliştirmede ilgilendiği en temel konulardan birisi yenilenebilir hammadde kullanımıdır.

  Güvenilirlik adına: DIN ISO 14001 standardına uygun çevre yönetimi

  EDDİNG; bu kavram ortaya çıkmadan çok önce çevre yönetimi konusunda aktif olmaya başlamıştır. Bir lider marka olarak çevresel sorumlulukların bilinciyle hareket etmektedir. Dünya çapında kabul görmüş çevre yönetimi standardına uygunluk sertifkasını 2008 yılında almıştır.

  edding-garantiofis-is-ortakligi-guvenlidir-resmi

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.