Edding MTK 25 Siyah Yedek Mürekkep (25 ml)

Edding
165,83 TL + KDV
199,00 TL KDV Dahil
2000 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
500 TL ve Üzeri Peşin Fiyatına Taksit
Kapıda Ödeme Kolaylığı
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İade ve Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • 0 Yorumlar
 • Edding MTK - 25 Permanent Kalemleri İçin Yedek Mürekkep

  25 ml şişe içinde yer alan hafif kokulu mürekkep.

  • Edding 3000, 3300, No.1, 400, 300, 330, 370, 21 ve 22 permanent kalemlerinin doldurulmasına uygun olup, diğer markalara ait tahta kalemlerine de uygundur.
  • Otomatik dolum sistemli bir şişede kalıcı, suya karşı dayanıklı mürekkep.
  • Markörü basit bir biçimde  ucu aşağıya doğru enaz 1 saat olacak şekilde şişeye batırın (ideal süre bir gecedir). Ardından kullanıma hazır.  EDDİNG;  1991 yılından bu yana Alman Çevre Yönetimi Derneği’nin [German Association of Environmental Management e.V. - B.A.U.M] üyesidir. Kurucularından biri olan Volker D. Ledermann 1995 yılında B.A.U.M. çevre ödülüne layık görülmüştür. Bu ödül, çevre yönetimi konusunda uzun vadeli azim ve örnek ticari özveri gösterenlere verilmektedir.

  EDDİNG, o zamandan bu yana birçok yarışmada takdir almış ve aynı zamanda B.A.U.M. derneğinden Alman Çevre Ödülü [German Environmental Prize], Enerji Ödülü [Energy Award] ve "Ofiste Sürdürülebilirlik" [“Sustainability in the Office”] gibi üst düzey ödüllere layık görülmüştür. Son yıllarda tasarım ve üretim faaliyetlerinin çevre üzerindeki olası etkilerini ele almanın ne kadar önemli olduğu iyice anlaşılmıştır. Bu bağlamda EDDİNG'in araştırma ve geliştirmede ilgilendiği en temel konulardan birisi yenilenebilir hammadde kullanımıdır.

  Güvenilirlik adına: DIN ISO 14001 standardına uygun çevre yönetimi

  EDDİNG; bu kavram ortaya çıkmadan çok önce çevre yönetimi konusunda aktif olmaya başlamıştır. Bir lider marka olarak çevresel sorumlulukların bilinciyle hareket etmektedir. Dünya çapında kabul görmüş çevre yönetimi standardına uygunluk sertifkasını 2008 yılında almıştır.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.