Sırala
1 ... 9 10 11 ... 14 ... 24
Toplam 564 ürün görüntüleniyor.
1 ... 9 10 11 ... 14 ... 24

Kalem ve Yazı Gereçleri

GarantiOfis.com, dünyanın önde gelen kalem markalarının bayisi konumundadır. Roller ve jel kalemler, kalem setleri, keçe uçlu kalem, fosforlu kalem, iğne uçlu kalem ve divit kalem dahil olmak üzere bütün kalem ve yazı gereçleri bu kategoride sizi bekliyor. Satışını yaptığımız tüm markalar, %100 orjinal olup tamamı garanti kapsamındadır ve mürekkepleri sağlığa uygundur, hiçbir kansorejen madde içermez. Sürekli stoklarımızda bulunan, Rotring, Bic, Pilot, Uni-Ball, Faber-Castell gibi markaların kalemlerini hızlı ve kolay bir şekilde GarantiOfis.com'dan temin edebilirsiniz. İster çalışan olun, ister öğrenci, GarantiOfis.com'da size uygun bir kalem ve aksesuarlarını muhakkak bulacaksınız.

Tükenmez Kalem

Tükenmez kalem de mürekkeple yazı yazar ama içinde doldurulmayı gerektirmeyen bir kartuşu bulunur. Dolma kalemden daha ekonomik bir alternatiftir ve onun kadar prestijli olmasa da oldukça şık modelleri bulunur. Siyah, mavi ve kırmızı dışındaki renklerde yazan tükenmez kalemler bulmanız mümkün.

Versatil Kalem 

Versatil mekanik kalem ayrıntılı çizimler yapmanız gerektiğinde yardımınıza koşan kalem çeşididir. Teknik ressamlar ve sanatçılar, ince uçlu çizimler için bu kalemleri kullanır. Karakalem çizim kalemi, mimar çizim kalemi diye adlandırılan özel uçlu kalemleri de versatil kalemler arasında bulabilirsiniz.

Kurşun Kalem

Kurşun kalem, silgi ile silinebilen ve kalemtıraş ile açılabilen kömür uçlu kalemlere veya hazır kömür kalem uçları takılarak kullanılabilen mekanizmaya sahip kalemlere denir. Kurşun kalemler en eski kalem türlerinden olsa da hem okullarda hem de iş yerlerinde popülerliği asla azalmamıştır.

Teknik Çizim Kalemleri 

Teknik çizim kalemleri, genelde mimarlık ve mühendislik gibi meslek gruplarında ve bu mesleklere yönelik eğitim gören öğrenciler tarafından kullanılır. Teknik çizim kalem seti olarak da satın alınabilirler. Porselen kalemi, gravür oyma kalemi ve diğer kalem çeşitlerini sadece mesleki amaçlarla değil hobi için de kullanabilirsiniz.

Prestij ve Dolma Kalemler

Dolma kalem mürekkep doldurularak yazılan ince uçlu bir kalem türüdür. Sadece güzel yazı yazmaya yarayan bir kalem değil, aynı zamanda prestij sağlayan bir eşyadır. O yüzden hediyelik kalem olarak sıklıkla karşımıza çıkar. Dolma kalemler kişiselleştirilmiş masaüstü kalem setleri dahilinde de ofis masalarında kendilerine yer bulur. Mürekkep ile desteklemeyi unutmayın.

Koli Kalemleri & Markör & Yazı Tahtası Kalemleri& Asetat Kalemleri

Koli Markör, asetat kalemi ve yazı tahtası kalemleri, beyaz tahtaya yazı yazmayı ve çizim yapmayı olanaklı kılan kalemlerdir. Bu kalemlerin mürekkepleri yazı tahtasında kalıcı olmayan özel yapıdadır ve tahta silgisiyle silindiğinde kolayca çıkar. En yaygın renkleri siyah, mavi, yeşil ve kırmızıdır. Kartuşlu tahta kalemlerinin mürekkebi tahta kalemi kartuşuyla doldurulabilir.

Kumaş Boyama Kalemleri 

Kumaş ve tişört kalemi pamuk, keten ve ipek gibi kumaş yüzeylere boyama yapmak ve kontör çekmek için geliştirilmiş kumaş boyama kalemidir. Kullanım örnekleri: T-Shirt, bez ayakkabı, bez çanta, şapka, servis peçeteleri, mutfak önlükleri, örtüler, açık renk kotlar.

Hobi & Sanatsal Kalemleri 

Tasarım ile ilgilenenlere özel geliştirilmiş hobi kalemleri, porslen kalemleri, kaligrafi kalemleri tam örtücü markörlerin en çok satılan markaları Edding, Sharpie'dir. Aradığınız tüm hobi kalemlerini garantiofis.com'dan temin edebilirsiniz.

Bic, Cross, Edding, Faber Castell, Fatih, Hi-Text, Paper Mate, Parker, Pelikan, Pensan, Pentel, Pilot, Pritt, Rotring, Scrikss, Sharpie, Snowman, Stabilo, Tombow, Uni Ball, Zig - Kurecolor | Versatil Kalemler, Kurşun Kalemler, Kurşun Kalem Aksesuarları, Tükenmez Kalemler, Roller Kalemler, Keçeli Kalem, İğne Uçlu Kalemler, İmza Kalemleri, Fosforlu Kalemler, Hediyelik Lüks Kalemler, Permanent Asetat Kalemleri, Permanent Markörler, Koli Kalemleri, Yazı Tahtası Kalemleri, Sanatsal Kalemler, Teknik Çizim Gereçleri, Sıvı ve Şerit Düzelticiler, Mürekkep ve Yedekler

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.