Sıralama seçin
1 2
Toplam 35 ürün görüntüleniyor.
1 2

Kumaş Boyama Kalemleri & Tekstil Kalemleri & Tişört Kalemleri

Tişört, Kumaş, Tekstil Boyama Kalemleri kumaş yüzeyleri üzerinde en iyi performans için geliştirilen solmaya karşı dayanıklı mürekkepe sahip fırça uçlu boya kalemidir. Spor ayakkabı, kot pantolon, tişört, mobilya, sırt çantaları, çantalar vedaha birçok yüzeyi özelleştirmek için mükemmel sonuç elde edebilirsiniz. Kumaş kalemleri ile pamuklu, ipek, keten vb. hemen hemen her türlü kumaş üzerine boyama ve yazma amacıyla kullanılan su bazlı pigment mürekkepli kalıcı kalemlerdir. Kuruduktan sonra buharsız ütü ile ütülenerek sabitlenir ve 60°C'ye kadar çamaşır makinesinde yıkanabilir.

Tekstil Kalemi Çeşitleri

Tekstil Markör kalemleri günümüzde çok kullanılmaktadır, standart tasarımları aşarak tişörtünüzü veya kuöaş ayakkabinizi kendinize özel tasarımları uygulayarak dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Kumaş kalemleri fiyatları ve çeşitleri oldukça fazladır, garantiofis.com sitemizde Sharpie Kumaş Kalemi çeşitlerini ve Edding Kumaş Kalemi çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Edding 4500 ve Edding 4600 kumaş boyama kalemlerini en uygun fiyat ve ücretsiz kargo ile satın alabilirsiniz. Tüm Tekstil kalemlerimizi görmek için buraya tıklamanız yeterlidir.

Kumaş kalemi, edding 4500, edding 4600,  Sharpie Stained Tekstil Kumaş Kalemi, edding tekstil kalemi, edding 4600 tekstil kalemi

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.