Leitz 5038 Mavi Delgeç (16 Sayfa Kapasiteli)
Ürün Kodu:
50380035
Barkod:
4002432316786
Stok: 1000
+
Leitz 16 Sayfa Kapasiteli Delgeç (5038)
Profesyonel kullanım için en küçük model. Küçük ama bir o kadar da güçlü.
- Delme kapasitesi: 1.6mm/16 sayfa (80 gr kağıt)
- Kavrama boşluğu sayesinde elde delme sırasında artan ergonomi
- Ayar çubuğunda basılı formatlar ve pencere sayesinde kolay ayar imkanı. Ayrıca sabitleme imkanı.
- Özel tasarımlı çöp haznesi boşaltılırken düşmez
- Malzeme: Kaymayı engelleyen ve mobilyalarınızın çizilmesini engelleyen plastik taban, üst kısmı metal rim çerçeve dizaynı.
| Malzeme | Taban: Metal / Üst: Plastik - metal rim tasarımlı |
| Ölçüler (GxYxD mm) | 85 x 84 x 137 |
| Ayar Çubuğu | mevcut |
| Delici pimler | Sabit |
| Delik Adedi | 2 |
| Delik Uzaklıkları | 8cm |
| Delik Çapı | 5.5mm |
| Delme Kapasitesi | 1.6mm/16 sayfa (80 gr kağıt) |
| Format | A4, A5, A6, Folio, US-Quart, 8 x 8 x 8cm |
Ürün Filtreleri | ||
|---|---|---|
| Barkod | : | 4002432316786 |
| Tedarikçi Ürün Kodu | : | 50380035 |
Leitz
Markanın
Tüm Ürünleri
451,67
TL
+
KDV
542,00
TL
KDV Dahil
Gelince Haber Ver
Havale fiyatı
:
451,62
TL
+
KDV
%
0.01
extra indirim
Daha Fazla
Delgeç Makineleri
Paylaş
Fiyatı Düşünce Haber Ver








