Leitz 5138 Mavi Güçlü Metal Ofis Delgeci (40 Sayfa Kapasiteli)
Ürün Kodu:
51380035
Barkod:
4002432336050
Stok: 996
+
Leitz 40 Sayfa Kapasiteli Güçlü Metal Delgeç (5138)
Büyük sayfa yığınları ile mücadele için dengeli ve dayanıklı delgeç.
- Delme kapasitesi: 4mm/40 sayfa (80 gr kağıt)
- Kavrama boşluğu ve keskin pimler sayesinde daha az güç ile daha kolay delme imkanı
- Ayar çubuğunda basılı formatlar ve pencere sayesinde kolay ayar imkanı. Ayrıca sabitleme imkanı.
- Özel tasarımlı çöp haznesi boşaltılırken düşmez
- Çekmece içinde saklama için kilitleme mekanizması.
- Malzeme: Kaymayı engelleyen ve mobilyalarınızın çizilmesini engelleyen plastik taban, üst kısmı metal.
| Malzeme | Metal |
| Ölçüler (GxYxD mm) | 137 x 135 x 156 |
| Ayar Çubuğu | mevcut |
| Delici pimler | Sabit |
| Delik Adedi | 2 |
| Delik Uzaklıkları | 8cm |
| Delik Çapı | 5.5mm |
| Delme Kapasitesi | 4mm/40 sayfa (80 gr kağıt) |
| Format | A4, A5, A6, Folio, US-Quart, 8 x 8 x 8cm |
| Kilit | mevcut |
Ürün Filtreleri | ||
|---|---|---|
| Barkod | : | 4002432336050 |
| Tedarikçi Ürün Kodu | : | 51380035 |
Leitz
Markanın
Tüm Ürünleri
923,33
TL
+
KDV
1.108,00
TL
KDV Dahil
Gelince Haber Ver
Havale fiyatı
:
923,24
TL
+
KDV
%
0.01
extra indirim
Daha Fazla
Delgeç Makineleri
Paylaş
Fiyatı Düşünce Haber Ver









