Sıralama seçin
1 2 3
Toplam 63 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Markör & Permanent Kalem

İşletmenizde ve üretim tesislerinde çeşitli yüzeylere yazabilmek için üretilmiş olan özel permanent markör kalemleri vardır. Bu permanent markör çeşitleri seramik, koli, tahta, cam  gibi yüzeylerde  sorunsuz ve yetkin bir biçimde yazı yazmayı sağlar. Özel mürekkebi sayesinde asla silinmeyen mürekkebi sayesinde tam örtücü özelliğe sahiptir.   Permanent markör kalemi çeşitleri garantiofis.com'dan hızlı ve güvenli bir alışveriş deneyimiyle satın alınabilir.

Permanent Markör

Markör ya da permanent marker olarak da bilinen tam örtücü kalem, koli kalemi ya da markör kalem çok amaçlı koli, kağıt, seramik, tahta gibi yüzeylere yazı yazabilmek için üretilmiş olan verilen addır. Kesik uçlu, yuvarlak uçlu ve benzeri modelleri bulunan markör kalemlere garantiofis.com mağazaları üzerinden ulaşabilir, Hi-Text koli kalemi, Edding Permanent Markör, Sharpie Markör, Faber Castell markör kalemler gibi markaları hızlı ve güvenli bir biçimde satın alabilirsiniz.

Koli Kalemi

Koli  üzerine yazabilmek için özel üretilmiş mürekkebi sayesinde koli üzerie yazdığınız yazını asla silinmez. Koli kalemini cam, seramik, porselen, plastik, deri, kağıt, karton, gibi yüzeylerde de etkin biçimde kullanabilirsiniz. Kesik uçlu, mermi uçlu, jumbo uç ve benzeri modelleri bulunan koli kalemlerine garantiofis..com üzerinden ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

Permanent kalem, Edding koli kalemi, Edding markör, Edding Marker, Hi-Text kalem, Edding Permanent Markör, Sharpie Fine, Sharpie Permanent, Sharpie keçe uçlu kalem, Faber Castell markör kalem, Bic koli kalemi, bic permanent kalem, bic kesik uçlu markör, Koli kalemi, koli kalem çeşitleri, permanent kalemler, permanent markör, Edding, Faber Castell, Sharpie, Bic, hi-text, edding koli kalemi, edding markör, edding permanent

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.