Sıralama seçin
1 2 3 4
Toplam 73 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Prestij ve Dolma Kalemler

Kalemler yalnızca işlevleriyle değil, aynı zamanda başka anlamlarıyla da hayatımızdaki önemli araç gereçlerden biridir. Örneğin, kaliteli bir kalem kesinlikle statünüz hakkında ya da zevkleriniz hakkında bir şey söyleyecektir. Dolayısıyla kullandığınız kalemleri yalnızca yazı yazdığınız araçlara indirgemek yanlış olacaktır. Siz de garantiofis.com'da ki geniş ürün yelpazesinden tarzınıza ve ihtiyacınıza en uygun kalemi kolayca seçebilirsiniz. Hediyelik Kalem Setleri, Tükenmez Kalemler, Dolma Kalemler, Roller Kalemler, Versatil (Uçlu) Kalemler ve Parker, Cross, Picasso, Waterman, Montblanc, Pelikan, Sheaffer, Diplomat, Scrikss vb. gibi özel kalem markalarını da GarantiOfis.com'dan taksit avantajıyla satın alabilirsiniz. GarantiOfis.com Prestij özel kalemler, hediyelik kalem, kalem setleri ve promosyon kalem ürünleri alanında 2000 yılından beri faaliyet gösteren, ithalatçı/toptancı ve birçok markanın bayisi konumunda.

Hediyelik Kalem Dolma Kalemler

Dolma kalem her zaman en profesyonellerin, en şıkların seçimi olmuştur. İster kendinize ister de sevdiklerinize olsun bir hediye almak ve şımartmak isterseniz, dolma kalem gerçekten iyi bir seçenek olacaktır. Örneğin, yeni bir şirket açmış olan arkadaşınıza isme özel dolma kalem yaptırabiliyor olmanız, artık hediyelik eşya konularında zevk, estetik ve kişiselliği ön plana aldığınızın göstergesi olacaktır. Dolma kalem mürekkep ile doldurulur ve yeniden doldurma özelliği sayesinde ömür boyu bir kullanım sağlar. Yani hediyenizin anısı dolma kalem mürekkebi var oldukça sürecek demektir aslında. Aynı zamanda dolma kalem seti satın alarak daha şık bir kutu ve derli toplu bir kullanım da ekstradan kazanımlarınız olur.

Dolma Kalem Fiyatları

Dolma kalem, roller kalem, versatil kalem gibi ürünlere tek bir set halinde, bir dolma kalem seti satın alarak sahip olabileceğiniz gibi, tek tek de en uygun fiyatlarla garantiofis.com'dan edinebilirsiniz. Dolma kalemler aynı zamanda yukarıda bahsettiğimiz gibi hediyelik eşya olarak da kullanılırlar. Sevdiğiniz birine değerli bir hediyelik eşya vermek isterseniz onun ilgi alanlarına da uyuyorsa kaliteli bir kalem seçebilirsiniz örneğin. Bunun için artık pek çok olasılık var önünüzde. Örneğin hediyelik kalem satın almak istiyorsanız, hediyelik dolma kalem belki de sevdiğiniz için hem hatırası hem de işleviyle en uygun hediye olabilir. Burada dolma kalem seçimi yapmanız aynı zamanda hediyenizin prestijini de artıracaktır. En kaliteli ürünleri en ucuz dolma kalem fiyatları ile satın almak için doğru yerdesiniz. Aynı zamanda diğer yazı gereçlerine göz atmak için buraya tıklayarak diğer kategorilerimize incelemeyi de ihmal etmeyin!

Lüks Hediyelik Roller Kalem

Sık sık duyduğumuz bir kalem türü olan roller kalem nedir? Roller kalem, görünüm ve tasarım olarak tükenmez kalem ile hemen hemen eş görünümdedir ancak yazı yazarken fark edeceksiniz ki aslında dolma kalem gibi yazı yazar. Ancak klasik tükenmez kalemlerden farkı uç kalitesinde gizlidir. Normal bir tükenmez kalem ile yazı yazarken bastırmak zorunda kalırsınız ancak roller kalem ile daha kolay bir yazı deneyimi sizleri bekler. Skriss kalem, Cross Kalem, Lamy roller kalemParker roller kalem gibi ünlü markaların birbirinden değişik dizaynlara sahip ürünlerini garantiofis.com'dan satın alabilirsiniz.

Scrikss dolma kalem, cross dolma kalem, Parker dolma kalem, Lamy dolma kalem, hediyelik kalem, lüks kalem, lüks versatil kalem, scrikss tükenmez, parker tükenmez

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.