Sıralama seçin
1 2 3 4 5
Toplam 101 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Roller Kalemler & Jel Kalemler

Kırtasiye ürünleri arasında sizin de vazgeçemediğiniz ürünler vardır. Örneğin, hem ihtiyaçtan hem de çok sevdiğinizden çeşit çeşit kaleme sahip olmayı çok seviyor olabilirsiniz. Kırtasiye reyonlarının renkli raflarında gördüğünüz bütün kalem türlerine sitemiz üzerinden ulaşıp satın alabileceğiniz gibi, özellikle roller kalem ya da jel kalem arıyorsanız, yine doğru yerdesiniz. Roller kalem; görüntü olarak tükenmez kalemlere benzese de, yazım kalitesi dolma kalemi andırır. Daha kolay yazıma sahiptir, kullanımı oldukça yoğundur. Bir çok modeli ve markası olan roller kalemlerden dilediğinizi garantiofis.com ayrıcalığıyla satın alabilirsiniz. Roller kalemlerde lider markaları olan olan, Uni Ball, Pilot, Scrikss, Schneider, Pentel, Edding, Bic markalarının yetkili satıcısı olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Roller Kalem Ne Demek?

Roller kalemler dolma kalem çeşitleri ile kalite ve yazı deneyimi olarak aynıdır. Aynı zamanda tükenmez kalem çeşitleri arasında da sayılır. Ancak tükenmez kalemden daha iyi bir yazı deneyimi sağlar ve dolma kalemlerin akma vb. sorunlarıyla karşılaşmanızı engeller. Rahat ve pratik bir yazı yazma deneyimi için roller kalemler sıklıkla tercih edeceğiniz kalem çeşitleri olacaktır.Roller kalemler farklı renk, tasarım ve modellerde birbirinden ünlü ve kaliteli markaların ürünleri olarak kategorimizde beğeninize sunulur. Örneğin, yalnızca kırmızı, siyah ve lacivert kalemlerle sınırlı kalmak istemiyorsanız, kırmızı, yeşil, turuncu ve tüm diğer ara ve ana renk tonlarından roller kalemler bulabilirsiniz.

Jel Kalem Nedir?

Jel kalem içinde jel mürekkep bulunan kalem çeşitlerine verilen addır. Jel kalemlerin sıklıkla tercih edilmesinin sebebi jel mürekkebin daha uzun süreli ve daha dayanıklı bir yazı sağlıyor olmasıdır. Aynı zamanda jel kalem birbirinden farklı renkler ile piyasaya sunulduğundan size çok farklı renklerle yazı yazma imkanı sağlar. Bir doküman üzerinde hem uzun ömürlü ve dayanıklı mürekkeple işaretleme yapmak ya da yazı yazmak istiyorsanız, jel kalemler sizin için en doğru seçenekler olacaktır. Jel kalemler de tükenmez kalem kategorisinde değerlendirilebilir. Bu nedenle, sık sık bu türden kalemlere jel tükenmez kalem denildiğini de duyabilirsiniz. Jel kalemler, imza kalemi olarak da kullanılır ve isimli modelleri de vardır.

Roller kalem modelleri, roller imza kalemi, en ucuz roller kalemler, roller kalem çeşitleri, roller mürekkepli kalem

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.